Адміністрація Звіринецького кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Звіринецького кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Звіринецьке кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Звіринецьке кладовище займає 10 га площі. Його легко знайти: воно розташоване між Наводницьким яром і бульваром Дружби народів. Дістатися туди можна різними видами транспорту, ходить туди буквально все.

Детальніше про Звіринецький цвинтар

Цікаво це місце тим, що розділене воно на три частини: в одній з них ховають православних, в іншій – лютеран, а в третій – католиків. У 1840 році частину могил перенесли, поховали останки на Байковому кладовищі. Зараз у місті цвіте ботанічний сад, але колись його місце займало єврейське кладовище. Поруч ховали військовополонених турків. Але цей об’єкт давно закритий, тому слідів від нього майже не залишилося. Знесли його в 1920 році.

На території погосту знаходиться досить стара церква Різдва Івана Хрестителя, побудована в 1715-1729 роках. Тут є могили і місцевих жителів, і героїв ВВВ, і представників духовенства. Поховано тут чимало знаменитостей, наприклад, письменник М.М. Ятко, співачка М.Е. Донець-Тессейр, композитор Е.Є. Юревич. На даний момент кладовище напівзакрито. На ньому можливі тільки сімейні поховання, якщо дозволяє місце.

Де замовити пам’ятник?

Незважаючи на статус кладовища, ремонт або встановлення нового пам’ятника може знадобитися незалежно від віку поховання. Якщо ви підхоронюєте родича, можна встановити новий монумент або нову табличку на вже наявному надгробку. Якщо могилі багато років, пам’ятник може потребувати ремонту через вплив зовнішніх сил та природне просідання ґрунту.

Замовити роботи з відновлення або новий пам’ятник ви можете в компанії «Антік». Ми пропонуємо різноманітні послуги, основною з яких є виготовлення та встановлення надгробків. Якщо ви хочете оновити або встановити пам’ятник на нове поховання, яке знаходиться на іншому кладовищі, ви можете замовити послугу в нашій філії, де вам зручно, а ми самі привеземо монумент до потрібної адреси. У нас доступне придбання як стандартного надгробку, яке ми можемо персоніфікувати завдяки лазерному гравіюванню по каменю, так і замовлення монумента за індивідуальним ескізом або його розробка з нуля.

Ми також проводимо будівельні та ремонтні роботи будь-якої складності, можемо привести до ладу територію могили, пофарбувати металеві та дерев’яні елементи конструкції, встановити вазу, урну, лавочку, столик, козирок, інші аксесуари, які ви тільки побажаєте.

Похорон на Звіринецькому кладовищі

Наші фахівці добре знають законодавство України і процедуру, якої необхідно дотримуватися після смерті людини. Отримання довідок – досить складний процес, тому виконати його можуть наші юристи. Крім цього, ми організуємо похорон так, що вам не доведеться самим метушитися або з кимось домовлятися. Ми допомагаємо наступним:

  • Знаходимо відповідну потребам вільну ділянку для поховання, допомагаємо оформити її у власність.
  • Організуємо весь процес похорону, починаючи від отримання дозволу і закінчуючи організацією поховання.
  • У нас є свій морг, тому якщо лікарні відмовляються прийняти тіло, покійний може почекати у нас.
  • Ви можете скористатися послугами нашого крематорію. Вам буде видана урна з прахом, яку можна поховати окремо або підхоронити до померлого раніше родича. Якщо для стандартного похорону адміністрація кладовища не завжди дає дозвіл, то підхоронювати урни дозволяють завжди, вам навіть не доведеться турбуватися з цього приводу.

Інші послуги нашої компанії

Звернутися до нас можна також за наступними послугами:

  • Транспортування покійного, в тому числі і за кордон. Ми організуємо процес, представимо всі необхідні документи, можливе перевезення на будь-яку відстань.
  • Послуги моргу, патологоанатому, крематорію.
  • Утримання території в чистоті, догляд за могилою, реставрація пам’ятника.
  • Ексгумація.
  • Пошук поховань.

Ми відповідально ставимося до нашої роботи, даємо гарантії якості, пропонуємо вигідні для клієнтів розцінки.