Адміністрація Жулянського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Жулянського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Жулянське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Смерть близької або знайомої людини – це завжди важко. Душу наповнює скорбота, біль і відчай. У такому емоційному стані важко зосередитися, думати про щось, крім втрати. Але ж потрібно організувати похорон: вибрати і купити місце на кладовищі, підготувати необхідні документи, замовити все для ритуальної церемонії і поминок.

Щоб зняти з себе організаційні клопоти, довірте це професіоналам. Компанія «Антік» вже багато років надає ритуальні послуги, починаючи від вибору і купівлі місця для поховання, закінчуючи проектуванням і виготовленням пам’ятників будь-якої складності на Жулянському кладовищі. Ми розділимо з вами весь біль втрати, допоможемо вирішити всі виникаючі питання і проблеми, пов’язані з похованням і подальшим доглядом за могилою.

Поховання на Жулянському кладовищі

Жулянське кладовище розташоване в селищі Жуляни, неподадік від Києва. Це популярне місце поховання, де покояться кілька поколінь багатьох столичних сімей. Відкрито воно було в 1931 році і займає площу 3,851 гектар. Це небагато, тому сьогодні некрополь визнаний напівзакритим. Це означає, що адміністрація не виділяє місця під нові поховання, але дозволяється ховати покійних у сімейні могили.

Звісно, в таких умовах досить складно отримати дозвіл на проведення похоронної церемонії на Жулянському кладовищі. Але оскільки наша компанія надає послуги саме на його території як офіційний представник, ми зможемо вам допомогти оформити всі необхідні документи.

Затребуваність Жулянського некрополя пов’язана ще й з тим, що на його території знаходиться храм, в якому можна замовити поминальний молебень і відспівування покійного. Це дуже зручно і практично. Також передбачені місця під поховання урн з прахом. Воно чисте, облагороджене, має небагато насаджень, тому відкривати додаткові місця з метою розширення, не планується.

Послуги, які ми надаємо

Наша компанія надає повний спектр ритуальних послуг не тільки на Жулянському кладовищі, але і на інших, відкритих, закритих і напівзакритих некрополях. Ми вам допоможемо:

 • Оформити територію на кладовищі, купити місце під поховання;
 • Упорядкувати могилу, постійно стежити за чистотою і порядком на ній, прибирати і приносити нові квіти;
 • Розробити проект і виготовити пам’ятник з будь-якого матеріалу;
 • Виконаємо ремонт вже використовуваних пам’ятників, їх встановлення і перевстановлення;
 • Організуємо похоронну процесію, поминальний обід відповідно до традицій і обрядів, що використовуються в нашій країні;
 • Допоможемо з репатріацією – міжнародним транспортуванням покійного (вантаж 200);
 • Організуємо процес підхоронення урни з прахом покійного;
 • Здійснимо процедуру ексгумації в чіткому слідуванні із законодавством;
 • Наші юристи зможуть оформити документи про смерть;
 • Займаємося пошуком місця поховання родичів або членів сім’ї, зокрема, працюємо на закритих і напівзакритих кладовищах;
 • Надаємо послуги зі зберігання тіла в морзі та кремації тощо.

Ми розуміємо, наскільки вам важко і наскільки важливо, щоб вся похоронна процесія пройшла добре. Тому докладемо максимум зусиль, щоб на належному рівні вшанувати пам’ять про покійного.

Чому саме ми?

«Антік» – це велика компанія, що надає повний спектр ритуальних послуг. З нами зручно співпрацювати, оскільки не потрібно шукати кількох фахівців окремо, витрачаючи час і нерви. Ми маємо великий штат співробітників, здатних вирішити будь-яке питання, що виникає в процесі організації похорону. Особливо це актуально у випадках, коли потрібен юридичний супровід або консультація.

З нами вигідно співпрацювати, так як ми:

 1. Організуємо похорон відповідно до традицій і ритуалів вашого віросповідання.
 2. Допоможемо оформити всі необхідні документи.
 3. Виготовимо і встановимо пам’ятник.
 4. Надамо допомогу по догляду за могилою.

«Антік» – той, хто поруч у важку хвилину. Поставити запитання, запросити прорахунок ціни і безкоштовно проконсультуватися можна за телефоном, електронною поштою або через онлайн-чат.