Зелений мармур: родовища

Нижче представлені найбільш популярні родовища зеленого мармуру, з яких ми можемо виготовити вироби будь-якої складності:

Зелений мармур: картини, створені природою

Зелений мармур фото каменюЗелений колір мармуру надають залізовмісні силікати (зміїний, тремоліт, хлорит або епідот). Чим вище відсоток домішок, тим більш насиченіші відтінки. Крім того, у каменю можуть бути білі або коричневі прожилки.

Зелений мармур багатший інших різновидів на відтінки і малюнки. Лінії на зрізі каменю можуть нагадувати гілки дерев, морські хвилі, пейзажі, різноманітні незвичайні візерунки.

Використовують камінь як для зовнішньої, так і для внутрішнього облицювання споруд. Особливо гарний він для прикраси спалень, тому що зелений колір добре заспокоює нервову систему.

Плитку застосовують для облицювання підлоги холу, передпокою, кухні та ванної кімнати, а також в адміністративних будівлях. Добре виглядають підвіконня, стільниці та барні стійки з цього матеріалу, надаючи особливий шарм інтер’єру.

У компанії «Антік» зелений мармур можна придбати за дуже доступними цінами, які тільки може запропонувати виробник. Дизайнери компанії допоможуть розробити будь-які ексклюзивні вироби.