Ритуальні послуги для тварин в Києві і Україні

Ритуальні послуги для собак, котів та інших домашніх вихованців у наші дні стають все більш затребуваними – таким чином ми як господарі можемо віддячити своїх улюбленців за ті радісні моменти, виявлену відданість, любов і підтримку, яку вони нам дарували все прожиті роки.

Незважаючи на те, що деякі релігії не вітають похорон тварин з проведенням особливих ритуалів і установкою пам’ятника – ми як господарі вже не належимо до своїх улюбленців як до звичайних здичавілим тваринам, це частина нашої родини, тому і послуги із захоронення тварин стають цілком доречними.

Ви можете звернутися в нашу компанію щоб замовити похорон собаки або кота в Києві і будь-якому місті України. Ми виконаємо усе по вашим побажанням або запропонуємо індивідуальні види послуг, щоб ви змогли з честю, повагою і гуманністю провести свого улюбленця в останню путь.

При співпраці з нашою компанією найчастіше замовляють такі послуги:

  • Кремація тварини (при бажанні);
  • Пошук місця поховання (кладовища для тварин);
  • Процедура поховання;
  • Виробництво і установка пам’ятника/могили.

Крематорій для тварин: ціни і особливості

При зверненні до нас після смерті тварини, агент приїжджає до вас додому, квартиру або об’єкт – замотує тіло в герметичну упаковку і перевозить його в спеціалізований крематорій. Після чого вихованця кремують, сама процедура кремації може бути персональною або загальною.

При персональній кремації тіло тварини поміщають в піч, після чого збирають прах в урну і передають вам, якщо ж ви вибираєте загальну кремацію, то прах не видають.

Початкова ціна кремації йде від 400 гривень – далі все залежить від індивідуальних обставин, наприклад, вага тварини, суміжні послуги: підбір урни, гробу, перевезення додому, в клініку, на кладовище, проведення поховання, монтаж пам’ятника і т.д.

Кладовища домашніх тварин в Україні

Можливо ви ще не знаєте, але офіційних кладовищ відведених під поховання чотирилапих улюбленців в Києві і Україні немає. З цієї причини у великих містах люди найчастіше замовляють індивідуальну кремацію і зберігають прах в урні у себе вдома.

Інші ж вважають за краще виконати похорон на стихійних кладовищах – по містах України таких цвинтарів налічується по кілька штук. Ми надаємо будь-які послуги, але при виборі другого варіанту ви повинні розуміти, що ці роботи проводяться неофіційно.

Вартість похорону на стихійному кладовищі починається від 700 гривень, додатково можна замовити, пам’ятник, огорожу, різні ритуальні елементи для могили і інше.

Чи варто вам переживати з приводу неофіційно проведених похорон? – Швидше ні, держава сама винна, що вже десятки років перекладає відповідальність від одного чиновника до іншого і ніхто не може зайнятися цим питанням, щоб все узаконити, хоча всі законопроекти запущені вже давним-давно. Тому вам в даній ситуації не варто і турбуватися – лише одна рекомендація, при замовленні послуг у нас, ми постараємося вибрати цвинтар, який розташований далі від можливих місць забудови, щоб по максимуму уникнути в майбутньому непорозумінь держави і компаній забудовників при знесенні кладовища і споруди чергової висотки на цьому місці.

Якщо у вас є питання, ви цікавитеся замовленням поховання тварин в Києві і по містах України – зверніться до нас за допомогою по телефону або через онлайн чат, прорахунок ціни та консультація безкоштовна.