Адміністрація Південного кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Південного кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Південне кладовище: послуги, адміністрація, допомога

Компанія «Антік» надає різноманітні ритуальні послуги на діючих, закритих і напівзакритих погостах. Наші фахівці допоможуть за прийнятною ціною організувати похорон на Південному кладовищі в Києві, упорядкувати могилу, юридично оформити необхідні документи. 25-річний досвід дозволяє знаходити рішення для найскладніших ситуацій, включаючи ексгумацію та міжнародні перевезення померлих (вантаж 200 за репатріацією). Онлайн консультуємо цілодобово. Зв’язатися з нами можна по телефону, а також через месенджери та email.

Про Південний цвинтар Києва

Південне кладовище Києва розташоване в селищі Віта-Поштова на 7-му кілометрі Одеської траси. Некрополь відкрили в 1992 р, під нього виділено 37,5 Га. Рішенням Виконкому КМДА № 34 від 16.01.2009 території присвоїли статус напівзакритого погоста. Це означає, що похорон на Південному кладовищі Києва можливий у трьох випадках:

 • Розширення сімейної могили;
 • Невикуп заброньованої ділянки;
 • Звільнення місця при ексгумації і перенесенні праху покійного в іншу могилу.

Співробітники компанії «Антік» мають відомості про вільні ділянки на напівзакритих погостах, тому допоможуть вирішити питання про поховання на Південному кладовищі Києва.

Прямо на території некрополя розташований храм Антонія і Феодосія Печерських. Настоятель собору Сергій Антонюк проводить служби, відспівування покійних. Також Південне кладовище привабливе:

 • Зручною транспортною розв’язкою
  Дістатися до погоста можна маршрутками від метро, міським автобусом № 740 або тролейбусами № 2, 4, 11 і 12.
 • Облаштованою територією
  Некрополь обгороджений, співробітники підтримують порядок.
 • Історичною цінністю
  По сусідству з Південним кладовищем Києва розташований німецький військовий погост. Питаннями обслуговування території займається «Фольксбунд» Volksbund Deutsche Kriegsgräberfürsorge e.V.
 • Престижною цінністю
  Наявністю могил видатних діячів культури, науки, політики та військової справи.

Крім того, Південне кладовище Києва знаходиться в мальовничій, тихій місцевості, де відвідувачам ніщо не завадить спокійно поспілкуватися з покійним або погорювати від втрати близької людини.

Ритуальні послуги від «Антік» на Південному кладовищі в Києві

У нас можна замовити:

 • Виготовлення та встановлення надгробків, аксесуарів
  З природного каменю зробимо пам’ятник, лавку, вазони, бордюри, плитку, огорожу. Для виробництва використовуємо вітчизняний і зарубіжний граніт, базальт, мармур. Виготовляємо стандартні та унікальні пам’ятники за індивідуальними проектами або ескізами замовників. Вироби реалізуємо за ціною виробника, на всю продукцію надаємо гарантію.
 • Перевезення покійних
  При необхідності організуємо міжнародне транспортування на або з Південного кладовища.
 • Кремацію, зберігання в морзі
  Організуємо похорон з усіма необхідними послугами – зберігання тіла в морзі, бальзамація, кремація, підхоронення.
 • Благоустрій могил
  Забезпечимо захороненню якісний догляд, відреставруємо пам’ятник, приберемо сколи та тріщини, відновимо написи.
 • Оформлення надгробків
  Нанесемо зображення з фотографії, вигравіруємо напис шрифтом і стилістикою за запитом замовника. При необхідності демонтуємо старий пам’ятник, проконсультуємо з питань заміни надгробку.
 • Пошук місць поховання
  Знайдемо на Південному кладовищі Києва могилу близької вам людини.
 • Ексгумацію
  Офіційно допомагаємо з перепохованням і вирішуємо всі пов’язані питання.
 • Похорон
  Візьмемо на себе організацію поховання комплексно або надамо різні види робіт окремо.
 • Юридичний супровід
  У мінімальні терміни підберемо місце на Південному кладовищі, оформимо необхідні для похорону документи.

Також надаємо послуги за індивідуальним запитом клієнта. Зв’яжіться з консультантами компанії «Антік» будь-яким кращим для вас способом і отримаєте вичерпні відповіді на хвилюючі питання про поховання на Південному кладовищі Києва. Вартість похорону розраховуємо безкоштовно, послуги надаємо легально з укладенням договору, володіємо офіційно зареєстрованою торговою маркою.