Юридична ритуальна допомога

Юридична допомога в процесі похорону може знадобитися в оформленні документації на отримання спадщини або грамотному розподілі часток спадкоємців. Досить часто, у родичів померлого фізично не вистачає часу і можливостей займатися збором довідок і заяв. У суєті і розстроєному стані досить часто відбуваються ситуації, коли документи губляться, оформляються некоректно або виходять за рамки встановлених термінів. У таких випадках стає складно відновлювати офіційні папери, коригувати їх і виконувати необхідні законні дії щодо подання документації.

Компанія «Антік» пропонує професійні ритуальні послуги по всій країні. Юридичні або будівельні ритуальні послуги виконуються кваліфікованими фахівцями з урахуванням усіх діючих норм, законів і правил. Завжди є можливість особисто поспілкуватися з представниками або зв’язатися з ними віддалено, ознайомитися з сертифікатами та дозвільними документами на ведення подібного роду діяльності.

Особливості юридичних послуг

Антік – ритуальна компанія, яка допомагає рідним померлого громадянина грамотно оформити документацію в день похорону і не перешкоджати прощання з покійним.

Професійні юристи здатні підготувати:

 • Документацію на транспортування вантажу 200. Підготовка реєстраційних паперів, допомога в перетині кордонів і підтвердження факту смерті;
 • Якщо смерть була причиною насильства і оформлення паперів затрималося, як і видача родичам тіла померлого, готується повністю новий пакет документів в найстисліші терміни;
 • Оформлення паперів для отримання спадщини;
 • Вступ до права спадкування.

«Антік» здатна вирішити судові суперечки щодо отримання частки спадщини або визнання спадкоємця негідним.

Досить часто, в Києві і по всій Україні громадяни звертаються за юридичною допомогою в компанії з організації похоронної процесії. Співробітники організації забезпечують допомогу і підтримку замовникам протягом усього часу співробітництва.

Повний спектр юридичної підтримки

Ритуальна компанія пропонує всім зацікавленим особам:

 • Організація похорону;
 • Послуги кремації;
 • Транспорт для рідних і близьких покійного, катафалк;
 • Зал для прощання з покійним;
 • Догляд за могилами;
 • Доставка вантажу 200;
 • Ексгумація і супровідні документи;
 • Поминальні обіди.

На офіційній сторінці компанії запропонований повний перелік послуг будівельного, організаційного та юридичного характеру. У каталозі можна підібрати оформлення могил, замовити музичний супровід і ряд інших необхідних послуг, без тривалих і виснажливих поїздок по всьому місту. Все відбувається максимально швидко і комфортно для замовника. «Антік» пропонує всі необхідні атрибути і ритуальні аксесуари, допоможе організувати елітні похорони і візьме на себе ведення всіх кошторисів і документів.

Зв’язавшись з ритуальною компанією, громадяни тримають зв’язок з агентом, який повністю контролює і регулює юридичне виконання і законність дій і документів. Фахівець здатний швидко і якісно вирішити виникаючі питання з митницею, придбанням ділянки землі на кладовищі і інші завдання, які супроводжуються організацією похорону. Юристи готові оскаржити рішення суду і зібрати докази на права спадщини або частку одержуваного майна, вирішуються всі нотаріальні завдання і судові питання.

Здобувачі можуть отримати безкоштовну компетентну консультацію за вказаними контактними телефонами або за коштами онлайн листування на офіційній сторінці.