Адміністрація Вишгородського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Вишгородського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Вишгородське кладовище: адміністрація, послуги, ціни

Втрата рідної людини – дуже складне випробування, яке вимагає витримки, спокою, вміння тримати себе в руках. Одночасно з емоційним стресом, родичі стикаються з безліччю бюрократичних нюансів, включаючи підготовку тіла до прощання, оформлення дозвільних паперів, придбання ритуальної атрибутики. Бюро ритуальних послуг «Антік» – досвідчена компанія, що надає великий спектр послуг, спрямованих на проведення жалобних заходів на Вишгородському кладовищі столиці України.

Діяльність ритуального бюро спрямована на український ринок, що дозволяє забезпечити всім необхідним нашого споживача. Компанія володіє власним виробництвом, в рамках якого виготовляються пам’ятники, хрести, стели, огорожі, столи, лавки та ряд іншої продукції, призначеної для благоустрою місць поховань.

В компанії працює досвідчена команда фахівців у різних сферах. Наші співробітники мають всі необхідні навички і ресурси, щоб забезпечити похорон транспортними засобами, організувати доставку тіла з іншої країни, домовитися з керівництвом.

Злагоджена робота команди, перевірена часом логістика, грамотний підхід до поставленого завдання дозволяє уникнути всіляких проблем, пов’язаних із затримками і фінансовими втратами.

Вся продукція, що випускається компанією, супроводжується сертифікатами, що гарантує її бездоганну якість.

Чому варто звернутися в «Антік»

На профільному ринку функціонує безліч компаній, що пропонують ритуальні послуги. Однак, не кожна здатна запропонувати комплекс послуг, які будуть надані якісно і своєчасно. Якщо ви перебуваєте в пошуку надійного помічника, який візьме всі турботи про похорон вашої близької людини на себе, будемо готові надати всебічну допомогу.

Нашим клієнтам пропонуємо такі переваги:

 1. Тільки легальні послуги
  Як володарі власної торгової марки, клієнтам пропонуємо укласти офіційний документ, який гарантує своєчасне і якісне виконання всіх взятих на себе зобов’язань. При цьому відсутні приховані комісії та доплати.
 2. Вирішення простих і складних завдань
  Що стало можливим завдяки великому досвіду в ритуальній сфері. Виготовимо пам’ятник – доступні як бюджетні, так і ексклюзивні варіанти – все залежить від бюджету, яким володіє замовник. Якщо ви не знаєте, як знайти місце для поховання, ми візьмемо на себе вирішення цього завдання – можлива купівля ділянки на будь-якому кладовищі Києва. Також вирішимо юридичні проблеми, виконаємо міжнародне перевезення та багато іншого.
 3. Доступні ціни
  Завдяки власному виробництву вам не доведеться мати справу з перекупниками – будь-яка продукція за цінами від виробників буде коштувати дешевше, ніж на профільному ринку.
 4. Великий досвід
  Працюємо у сфері ритуальних послуг понад 20 років. Це дозволяє проводити поховання та інші супутні заходи з мінімальними ризиками зіткнутися з форс-мажорними ситуаціями. Більш того, ми завжди дотримуємось індивідуального підходу, йдемо назустріч всім клієнтам, вирішуємо саме ті завдання, які перед нами ставите ви.
 5. Пакунки послуг
  Відмінний вибір для тих, хто має обмежену суму. Таким чином можна придбати все необхідне, при цьому витратити тільки ті кошти, якими ви володієте. У цьому випадку немає необхідності брати грошові кредити або позичати гроші по знайомим.
 6. Працюємо цілодобово
  Ритуальний агент виїде за вказаною адресою в будь-який час, будь то день або ніч. Він надасть моральну підтримку, розповість, як діяти в тій чи іншій ситуації.

У важкий момент ми допоможемо впоратися з організацією похорону, на самому кладовищі надамо послуги з прибирання могил, допоможемо знайти ділянку родича або друга, і виготовимо та встановимо пам’ятник. Телефонуйте прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію.