Адміністрація Вигурівського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Вигурівського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Вигурівське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Смерть людини – це завжди трагедія, яка змушує рідних і близьких відчувати почуття скорботи, гіркоти та порожнечі. Як правило, оточення отримує сильний моральний удар, через що практично неможливо взяти себе в руки, акцентувати увагу на конкретній дії. Однак, це не скасовує необхідності вирішувати організаційні питання, пов’язані з похоронами. Емоційно пригнічені родичі змушені шукати місце на кладовищі, вибирати і замовляти труну, купувати десятки одиниць ритуальної атрибутики. Це забирає сили і час, який можна було б присвятити родині, адже пережити подібне потрясіння спільно набагато легше.

Чому варто звернутися до ритуального агентства

На сьогоднішній день всі турботи, пов’язані з організацією поховання та супутніх заходів на Вигурівському кладовищі беруть на себе ритуальні агентства. Наша компанія спеціалізується на наданні комплексу послуг, що дозволяють залагодити будь-які юридичні питання, замовити необхідну атрибутику і вирішити безліч інших важливих завдань.

Ритуальну компанію варто розглядати як помічника, який допоможе впоратися з потрясінням, при цьому звільнить від неприємних клопотів. В агентстві можна замовити окрему послугу або цілий комплекс. В останньому випадку співробітник компанії оформить необхідні документи, знайде місце на Вигурівському кладовищі, підбере атрибутику, замовить транспорт та багато іншого.

Співробітник агентства – це вірний помічник у будь-яких справах, що стосується похорону. Крім цього, він завжди поговорить з клієнтом, заспокоїть, відповість на будь-які запитання.

Іншими словами, клієнт зможе витратити вивільнений час на прощання з покійним, на сім’ю, яка також відчуває хворобливе відчуття гіркоти.

Які послуги надає компанія

Щоб забезпечити клієнта всім необхідним, компанія розробила алгоритм дій і завдань, що дозволяють здійснити заходи без зволікань. Отже, у нас можна замовити:

  1. Виніс труни. Таке завдання часто покладають на родичів і сусідів, але не кожна людина може впоратися як у фізичному, так і в емоційному плані. Щоб уникнути форс-мажорних ситуацій, варто довіритись досвідченій бригаді, що складається з міцних сильних чоловіків, які вміють переживати трагічні хвилини.
  2. Надання транспорту для перевезення труни, транспортування гостей. Часто потрібно доставити гостей на територію поминального залу, погосту, в місце, де буде проводитися поминальний обід.
  3. Агентство займеться організацією поминального обіду. Це важлива традиція, якої дотримуються багато людей. Таким чином можна вшанувати пам’ять покійного, згадавши його з позитивного боку. У рамках послуги співробітники займаються пошуком кафе або ресторану, розробкою меню.
  4. Пошук ритуального залу для прощання з покійним. Він може бути великим, середнім або маленьким – є можливість вибрати приміщення, що підходить під число гостей.
  5. Виготовлення хрестів, огорожі, пам’ятників, лавок, столиків та інших виробів для благоустрою місця поховання. Компанія має власний гранітний кар’єр, що дозволяє пропонувати покупцям пам’ятники та інші продукти за помірним прайсом.
  6. Озеленення могил, благоустрій, догляд – місце поховання буде виглядати естетично.

Вантаж 200, юридичні питання, оформлення документів, ексгумація та ряд інших послуг доступний нашим клієнтам. Вартість робіт багато в чому залежить від числа послуг, які ви плануєте замовити. Навіть при невеликому бюджеті, замовник може отримати все необхідне, щоб гідно провести покійного в останню путь. Щоб отримати консультацію, скористайтеся формою зворотного зв’язку або зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті.