Адміністрація Військового кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Військового кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Військове кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Військове кладовище знаходиться на вулиці Дорогожицька, 8. Заснований погост був у 1943 році, спочатку кладовище входило до складу Ново-Лук’янівського некрополя. Планувалося, що на ньому ховатимуть протестантів і католиків, однак під час війни тут було поховано велику кількість солдатів, зокрема тих, що померли у військових госпіталях. У 1945 році сюди перепоховали останки воїнів, загиблих у боях за Київ, раніше вони були поховані хто де, а деякі останки були знайдені на місцях битв.

03.05.1945 року саме цю частину кладовища було вирішено зробити військовою. На сьогоднішній день це напівзакритий об’єкт, що означає, що нові поховання тут робити не можна, але можливо підзахоронювати родичів у наявні могили. На території є й об’єкти, що охороняються державою, вони належать до пам’яток національного значення.

Де замовити надгробок на Військовому кладовищі?

Кладовище досить старе, як і могили на ньому, тому на багатьох пам’ятники стали приходити в непридатність, вони покосилися, зіпсувалися, деякі навіть завалилися. Тому наша компанія пропонує реставрацію, ремонт або заміну надгробків залежно від їх стану і вашого фінансового становища.

У нас можна замовити створення нового пам’ятника будь-якої складності, ми займаємося виготовленням і установкою. Ви можете замовити як стандартний варіант з нашого каталогу, так і вибрати розробку індивідуального проекту: другий варіант актуальний для тих, хто хоче, щоб куплений пам’ятник виділявся серед інших. Індивідуальне замовлення говорить про те, що ви вшановуєте пам’ять померлого. Яскравий пам’ятник допомагає без зусиль знайти потрібну могилу на кладовищі, оскільки він служить орієнтиром, що запам’ятовується.

Інші послуги на Військовому кладовищі

Наша компанія працює на кожному київському кладовищі, тому у нас ви можете замовити ряд послуг:

 • Будівельні роботи будь-якої складності
  Ми можемо упорядкувати територію, звести будь-яку будову, що відповідає дозволам. Наприклад, можна встановити пам’ятник, упорядкувати територію, поставити навіс, альтанку, поминальний столик, огорожу.
 • Благоустрій, прибирання території
  Якщо на цьому кладовищі поховано вашого близького, і ви з якихось причин не можете відвідати могилу самостійно або у вас немає фізичної можливості доглядати за нею, ми виконаємо цю роботу. Ви можете бути впевнені в тому, що могила буде у відмінному стані в будь-яку пору року.
 • Послуги з доставки тіл в будь-яку точку країни або за її межі
  Ми перевозимо покійних не тільки від моргу до кладовища, а й можемо організувати перевезення в будь-яку точку світу. Для цього у нас є не тільки відповідні документи та дозволи, а й необхідний транспорт, цинкові труни, необхідні для транспортування вантажу 200 на велику відстань.
 • Зберігання тіла покійного
  У нас є морг, тому ми можемо прийняти тіло на зберігання. Крім цього, наші фахівці можуть підготувати покійного до похорону. Будуть проведені всі необхідні процедури, накладено грим, покійний помит, переодягнений.
 • Юридична допомога та консультації
  Ми забезпечуємо юридичний супровід наших клієнтів, тому ви можете не турбуватися про збір документів, суперечки про спадок, інші юридичні складнощі.
 • Перепоховання померлого
  До нас можна звернутися, якщо потрібно проведення ексгумації.
 • Кремація мертвих
  Ми надаємо послуги з кремації тіл, для цього у нас є все необхідне, включаючи прощальний зал. Після завершення процедури вам буде видана урна з прахом.
 • Пошук і продаж могил
  Ми допомагаємо в пошуку могил покійних на Військовому кладовищі і купівлі ділянки.
 • Організація похорону
  Нам можна довірити комплексну організацію похорону. Ми врахуємо ваші вимоги і побажання, організуємо все грамотно, не змарнувавши ніякої дрібниці, все буде відповідати закону.

Наші переваги для співпраці

Компанія «Антік» пропонує розумні ціни і зручні умови оплати. Якщо ви втратили близьку людину, розгублені, перебуваєте в шоковому стані, ми обов’язково допоможемо, візьмемо на себе складнощі в організації похорону та інших процесів. Вам не доведеться ні про що турбуватися. Ми організуємо гідні проводи вашого близького в останню путь.