Адміністрація Вишневського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Вишневського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Вишневське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Смерть близької людини – це завжди сумна подія, яка являє собою велику трагедію для близьких і рідних людей. У емоційно гнітущому стані практично неможливо взяти себе в руки і акцентувати увагу на організації прощання і похорону. Щоб звільнити рідних від подібних проблем, створено наше агентство – ритуальна компанія, яка надає повний комплекс послуг, спрямованих на прощання, поховання, ексгумацію, благоустрій могил, виготовлення пам’ятників і багато іншого на Вишневському кладовищі, а також на всіх інших кладовищах Києва та області.

Компанія «Антік» пропонує клієнтам широкий спектр послуг, які є значущою допомогою для людей, що зіткнулися з трагедією. У момент сумної події досить стресу, а необхідність оформляти документи, шукати місце на Вишневському або іншому кладовищі може значно погіршити становище.

Похоронне агентство надасть ритуального агента, який візьме на себе левову частку питань, надасть допомогу в оформленні документації. Отримати першу консультацію можна вже під час першого дзвінка. Співробітник компанії уважно вислухає вас, відповість на основні питання, запропонує перелік послуг, які актуальні в конкретному випадку.

У нас також можна придбати необхідну ритуальну атрибутику, наприклад, одяг для покійного, вінки, труну, дерев’яний або металевий хрест, стрічки, багато іншого.

Послуги ритуального агентства

Ритуальні послуги сьогодні можна замовити як у державних, так і в приватних організаціях. У першому випадку клієнти отримують доступні ціни, але не найякісніші послуги. У другому – широкий спектр послуг за розумним прайсом, а також допомога в юридичних питаннях, у вирішенні низки завдань, пов’язаних з організаційними моментами. Така компанія виконає доставку тіла з іншої країни, забезпечить всі необхідні дозволи, запропонує поминальну програму, яка впишеться в наявний бюджет.

Якщо ви хочете отримати якісні послуги в стислі терміни, варто скористатися пропозицією від нашого ритуального агентства. Працюємо цілодобово, а тому надамо посильну допомогу в будь-який час дня і ночі. У нас ви можете замовити виїзд ритуального агента, який візьме всі організаційні питання на себе. Наші співробітники з розумінням ставляться до ситуації, в яку потрапляють замовники. Ми досконало знайомі з правилами поведінки в таких випадках, персонал знає, як морально допомогти, заспокоїти людину. Послуги ритуального агента – це можливість не обтяжувати себе десятками завдань у момент скорботи.

У послуги компанії включені:

 1. Спеціальна бригада, яка виконує винесення труни
  Звичайно ж, таку роботу можуть взяти на себе родичі і сусіди, але, перебуваючи в емоційній напрузі, люди не завжди здатні впоратися з поставленим завданням. Щоб уникнути некоректних ситуацій, варто віддати перевагу професіоналам.
 2. Організація поминального заходу
  Це важливий етап, який слідує одразу за похованням. Близькі, рідні, друзі, згідно з православними традиціями, повинні вшанувати пам’ять покійного.
 3. Надання спеціальної зали для прощання
  Місце розташування залежить від кількості відвідувачів. Можна орендувати як малий, так і великий зал, які здатні вмістити в себе велику кількість гостей.
 4. Виготовлення портретів
  Результат багато в чому залежить від побажань замовника. Можливе виробництво портретів різних форматів.
 5. Транспортування гостей
  Надання транспортних засобів для перевезення гостей від моргу в зал прощання, на погост і в кафе на поминальний обід.

Також у нас можна замовити ряд інших послуг. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що вам не доведеться шукати магазин для купівлі ритуальних атрибутів, наймати робітників, щоб викопати могилу, шукати ресторан, оформляти документи тощо.