Адміністрація Вишневого кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Вишневого кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Вишневе кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Кладовище в м. Вишневе досить старе, розташоване за кільцевою дорогою поблизу аеропорту. На даний момент воно працює, і дістатися до нього з Києва можна за кілька хвилин.

Професійна допомога по догляду за надгробками

Не завжди можна відвідати Вишневе кладовище самостійно, здійснити догляд за могилами родичів, яких може бути досить багато і які можуть перебувати на великій відстані один від одного. Компанія «Антік» пропонує вам свою допомогу. У нас можна замовити послуги з догляду за могилами, ми пропонуємо наступне:

 • Очищення могили від трави, приведення території до ладу.
 • Установка і фарбування огорожі.
 • Відновлення пам’ятника або його заміна при необхідності.
 • Виготовлення нового надгробка.
 • Проведення будівельних робіт будь-якої складності. Ми можемо не тільки виконати стандартні роботи, наприклад ремонт пам’ятника, встановлення плитки, лавочок, навісу, але й звести цілий склеп або створити скульптуру за вашим бажанням.
 • Благоустрій території та догляд за нею. Вам не обов’язково бути особисто, ми відправимо вам фотозвіт.

Де замовити пам’ятник у Вишневому?

Якщо ви не знаєте, де замовити виготовлення надгробку для покійного, звертайтеся до нас. У нас працюють досвідчені професіонали, які виконають роботу якісно і швидко. Ми пропонуємо велику кількість готових варіантів, на яких вигравіруємо все, що ви забажаєте, також ми можемо виготовити пам’ятник за індивідуальним проектом. У нас можна замовити роботу будь-якої складності, вибрати відповідний за кольором, якістю і вартістю варіант. Ми пропонуємо як недорогі рішення, так і шикарні пам’ятники, що змушують звернути на себе увагу. Можлива навіть побудова склепу.

Додаткові послуги на кладовищі

Компанія «Антік» надає широкий спектр послуг, від дрібниць до найбільш складно вирішуваних завдань – роботу робимо легально укладаючи договір, ми є офіційним представником Вишневого кладовища і володіємо торговою маркою. Ми зможемо допомогти вам у таких випадках:

 • Пошук місця поховання вашого близького на кладовищі.
 • Догляд за могилою, реставрація пам’ятників.
 • Виготовлення пам’ятників під замовлення.
 • Ведення будівельних робіт будь-якої складності.
 • Організація похорону – вам не доведеться нічого робити, якщо у вас помер родич, зателефонуйте нам: компанія візьме на себе всі складнощі, включаючи юридичний супровід процедури.
 • Компанія надає послуги з кремації, поховання урн з прахом, їх підхоронення.
 • До нас можна звернутися і в разі, якщо необхідно провести ексгумацію тіла. Ми подбаємо не тільки про саму процедуру, а й про юридичну сторону.
 • Якщо ви хочете придбати місце на кладовищі заздалегідь, ми допоможемо це зробити, оформимо всі необхідні документи, підберемо відповідну ділянку. Багато людей звертаються за такою послугою, це допомагає подбати про майбутнє, організувати фамільне поховання, в майбутньому це буде зручно, так як всі родичі будуть знаходитися на одній земельній ділянці.
 • Перевезення вантажу 200 по країні і за її межами. У нашої компанії є необхідні документи і дозволи для цього. Перевозити покійного можуть тільки ліцензовані організації, що володіють відповідним транспортом.
 • Ми надаємо послуги зі зберігання тіла в морзі. Ця послуга також затребувана, тому що міські морги не завжди можуть прийняти тіло через свою переповненість. Досвідчений патологоанатом приведе покійного до ладу і підготує до похорону.

Ми працюємо на всіх кладовищах міста незалежно від їх статусу (закриті, напівзакриті), в тому числі на Вишневому. Звертатися до нас можна в будь-який час, ми працюємо без вихідних. Наші співробітники завжди готові підтримати у важку хвилину, надати допомогу в організації похорону, пропонують підтримку юриста і психолога. Ми розуміємо, що втрата близького – це велике горе, хочемо полегшити ваше життя, взявши на себе складнощі, що стосуються бюрократичних формальностей. Ми пропонуємо розумні ціни, широкий спектр послуг.