Як обробляють поверхню граніту?

Як обробляють поверхню граніту? фото

Дата публікації:

Відомо, що людина завжди щось створювала з каменю. Майстерність працюючих з цим матеріалом цінувалося завжди, не має значення, що з нього робили: невеликі статуетки або масштабні композиції; не має значення, що саме використовували: надміцні матеріали або глиняний піщаник.

В оздобленні інтер’єрів завжди особливе місце займав граніт. Цей дуже міцний матеріал надзвичайно поширений у використанні, тому що витримує практично будь-які зовнішні природні впливи. Щоб обробити граніт, необхідна маса часу і спеціальні знання. Граніт – непростий матеріал, він має ряд важливих особливостей.

Граніт застосовували в своїх будівлях ще стародавні єгиптяни, зокрема для прикраси гробниць. В ті часи не було надміцних сплавів і спеціальних пил з алмазним напиленням, тому обробка граніту тоді була надзвичайно трудомісткою.

За однією з теорій, єгиптяни застосовували для обробки кварцовий пісок, який набагато твердіше, ніж частинки які входять до складу граніту. Таким чином, з великими труднощами, їм вдавалося розпилювати товсті блоки цього каменю.

Сьогодні новітні технології дозволяють добувати і обробляти граніт куди швидше, ніж в ті далекі роки. Так, для створення масивних блоків та бруківки застосовується автоматизована система обробки.

Одержаний продукт використовують для обробки фасадів, для зовнішнього оформлення інтер’єрів. За допомогою спеціальних верстатів, граніт пиляють, потім піддають шліфуванню, а потім ріжуть на блоки. Цей тип обробки досить одноманітний і, як правило, не потребує постійного контролю.

Викликає куди більший інтерес ручна обробка граніту. При такому методі обробки полірування каменю відбувається за допомогою річкового піску. В даний час дуже цінується унікальні екземпляри інтер’єру, тому особлива техніка в обробці граніту дуже популярна. Так, сучасні майстри створюють справжні шедеври і твори мистецтв, застосовуючи гранітні різці та лазерне нанесення малюнків.

Наша компанія застосовує найсучасніше обладнання для обробки каменю. Завдяки цьому, ми можемо виконувати унікальні роботи з граніту, а не тільки стандартні замовлення з шаблонними розмірами. Замовник сам має право вибрати бажаний варіант, а ми зробимо все, щоб втілити його мрію в життя.