Кам'яні сляби: каталог

Купити сляби з натурального каменю від виробника

Сторінки, підвіконня та інші вироби з цільної кам’яної плити виглядають благородно і розкішно. Вони органічно вписуються в інтер’єри будь-якої стильової спрямованості – від класики до мінімалізму.

Каменеобробний завод «Антік» пропонує сляби з базальту, граніту, габро, лабрадориту і мармуру з полірованою поверхнею або під замовлення. Наша продукція зацікавить архітекторів, дизайнерів, представників будівельних компаній і майстерень з виготовлення елементів інтер’єру та екстер’єру.

Розмірний ряд кам’яних слябів

Одна з переваг нашої компанії – різноманітна складська програма. У наявності завжди є сляби найпопулярніших розмірів 2000х600 мм і 2000х1000 мм. Кожен типорозмір доступний у двох варіантах товщини – 20 мм і 30 мм. Такі сляби оптимально підходять для виготовлення стільниць, підвіконь, сходів та інших інтер’єрних виробів. Обидва види плит можна використовувати для облицювання фасадів.

Якщо розміри готових слябів не влаштовують покупця – наші фахівці можуть виготовити виріб під замовлення з урахуванням індивідуальних вимог. При оформленні замовлення можна вибрати:

 • Породу і колір каменю;
 • Габарити сляба;
 • Тип обробки лицьової поверхні.

Сучасне каменерезне обладнання дозволяє нам виготовити кам’яні плити з точним дотриманням всіх заданих розмірів і мінімальними допусками.

Увага: Вартість квадратного метра сляба за індивідуальним замовленням може істотно відрізнятися від ціни стандартних виробів, представлених у каталозі. Чим більший розмір кам’яної плити, тим дорожче вона коштуватиме. Терміни виготовлення і постачання залежать від обраної породи каменю і розмірів слябу.

Породи каменю та кольорова гама

Завод «Антік» використовує сировину власного видобутку, також камінь з різних родовищ України і зарубіжних країн. Завдяки великому колу партнерів-постачальників, можемо запропонувати нашим клієнтам різноманітний асортимент порід каменю і широку колірну гаму.

 • Граніт
  Наша компанія працює з гранітами з українських родовищ. Всі камені проходять дослідження на радіоактивність. Гранітна сировина, яку використовує компанія «Антік», відповідає всім радіаційним нормам і може застосовуватися як для зовнішнього оздоблення, так і всередині приміщень. Колірна гама гранітів включає десятки кольорів і відтінків – від чорних і сірих тонів до червоних і зелених забарвлень.
 • Габро
  Компанія «Антік» володіє кар’єром габро. Завдяки цьому ми можемо без проблем добувати великі блоки цього каменю для виготовлення слябів нестандартних розмірів. Плити габро відрізняються високою міцністю і стійкістю до погодних впливів. Їх використовують для фасадного облицювання, а також для виготовлення ритуальних виробів. Колірна гамма габро – від глибокого чорного кольору до чорно-зеленуватих насичених відтінків.
 • Мармур
  Мармур – незамінний камінь для виготовлення вишуканих інтер’єрних та екстер’єрних виробів. Він використовується для облицювання стін і підлог, виготовлення стільниць, підвіконь. Наша компанія постачає мармурові сляби традиційних білих, сірих і чорних кольорів, а також камені рідкісних забарвлень – синій, зелений і червоний мармур.
 • Лабрадорит
  Лабрадорит поєднує ефектну текстуру поверхні з високими експлуатаційними якостями. Цей камінь стійкий до стираності, впливу вологи і низьких температур. Поверхня полірованого лабрадориту виглядає дуже привабливо за рахунок гри світла на зрізах кристалів. При яскравому освітленні чорний камінь переливається різноманітними відтінками синього і зеленого кольорів. Великоформатні плити лабрадориту використовуються для оздоблення цоколів будівель, укладання підлог, виготовлення ритуальних виробів.

Асортимент каменю, з яким працює завод «Антік», не обмежується перерахованими породами. Повну інформацію можна дізнатися на сторінках нашого каталогу або у менеджера по телефону або в режимі онлайн.

Компанія «Антік» працює як з оптовими клієнтами, так і з приватними покупцями. Ми оперативно виготовимо будь-які партії слябів потрібних розмірів і доставимо їх в будь-який населений пункт України, ближнього і далекого зарубіжжя. При необхідності ми виконаємо повний комплекс послуг з виготовлення зі слябів будь-яких інтер’єрних або екстер’єрних виробів.