Плити мощення: каталог

Плити мощення з натурального каменю – 100 років бездоганної служби!

Хочете упорядкувати прибудинкову територію, громадський екстер’єр, викласти доріжки, щоб «раз і назавжди»? Плити для мощення з натурального каменю зададуть тон вашому архітектурному ансамблю і стануть еталоном краси і довговічності на 100 років вперед. Ми пропонуємо надійний укладальний матеріал з будь-яких гірських порід всім жителям України з доставкою та монтажем.

А чи відомо вам…

Саме кам’яними плитами викладали дороги, площі, підлоги храмів і сходи у пірамід стародавні майстри. Такий матеріал вважався символом багатства, величі і розкоші. Він підкреслював високий статус власника.

У чому натуральні плити для мощення обійшли своїх головних конкурентів

На відміну від сірого, асфальту який кришиться, безликих бетонних плит і цегли, покриття з натурального каменю виграє з багатьох аспектів.

Переваги:

 • Рекордно довгий термін служби, який доходить до 150 років;
 • Неповторний візерунок природного малюнка (унікальні кольори і фактура);
 • Низький коефіцієнт стертості;
 • Допускає різні способи обробки поверхонь і торцевих сторін;
 • Несприйнятливість до зовнішніх чинників (сонце, скачки температур, вологість, хімікати);
 • Укладка за спрощеною схемою, з мінімумом швів;
 • Зручність, надійність при експлуатації.

За своїми характеристиками натуральний камінь займає перше місце в позиції облицювальних матеріалів, тому купити плити мощення – значить, на довгі десятиліття забезпечити власний комфорт і забути про нескінченні ремонти і грошові вкладення.

Великий каталог товарів для мощення – тільки у нас!

Зазирніть в наш каталог! Тут ви знайдете все для облаштування прибудинкових територій, паркових доріжок, терас, оглядових майданчиків, залів аеропортів і площ адміністративних будівель. Наші кам’яні плити для мощення тротуарів додадуть ландшафту максимальну природність і органічно увіллються в екстер’єр.

У нас доступні наступні групи товарів:

 • Плити будь-якої величини, кольору, форми. Ми виготовляємо блоки типових і нестандартних розмірів, працюємо з індивідуальними замовленнями;
 • Матеріали з екологічно чистих кар’єрів, без слідів радіації і токсичних компонентів (мармур, граніт, базальт, габро діабаз, лабрадорит);
 • Тротуарна плитка для мощення, всіх видів і типів, безпечна і зручна у використанні
 • Продукти з будь-якою фактурою обробки (полірування, дробостр, термообробка, пиляння).

Ми пропонуємо моделі самих незвичайних кольорів з оригінальним природним орнаментом (більше 30 видів з різних родовищ). Залежно від ваших цілей і можливостей, підберемо і виготовимо облицювальний матеріал будь-якої форми (трикутники, багатогранники, криволінійні, радіальні елементи) і товщини.

Чому плити мощення вигідно купувати у нас?

Ми не пропонуємо дешевих і низькосортних товарів. У нас – тільки матеріали високої якості, 100% надійні і натуральні.

Наші пропозиції та гарантії:

 • Вся представлена продукція сертифікована і відповідає нормам якості (в ній не буває браку і тріщин);
 • Ціни на плити мощення в нашій компанії мінімальні. Ми виробники, тому реалізуємо товари за собівартістю, без накруток і необгрунтованих відсотків;
 • У нас можна замовити будь-які обсяги товарів оптом і в роздріб з доставкою по Україні.

Вам потрібен професійний монтаж? При необхідності ми підберемо плити відповідного родовища, спосіб укладання і проведемо роботи по всім правилам. За вашим бажанням викладемо простий малюнок, складну мозаїчну композицію, оригінальне панно і гармонійно впишемо його в архітектурний ансамбль.

Купуйте плити для мощення у нас – зробіть вигідний вклад в майбутнє!