Плита скеля: каталог

Колота плитка скеля з граніту

На сьогоднішній день в світі налічується просто величезна кількість найрізноманітніших облицювальних матеріалів. Але, як правило, всі такі матеріали вже «приїлися» споживачеві, якому хочеться чогось незвичайного і оригінального. Кожен з нас бажає змінити своє житло, виділити його з сірої маси і зробити його індивідуальним. Саме тому в наш час досить часто для облицювання фасадів будівель використовується натуральний камінь, необроблений і має природний зовнішній вигляд. Носить такий камінь назву скеля.

Скала являє собою плиту з натурального каменю (найчастіше це граніт), створену повністю вручну. В ході виготовлення плити для отримання натуральної поверхні камінь розколюють – таким чином, виходить оригінальний і неповторний натуральний малюнок. Найбільш оптимальними породами каменів для виготовлення плит можна назвати тверді габро і лабрадорит.

Габро – це вулканічний камінь, який володіє унікальними показниками міцності і стійкості до впливу мінусових температур. Така гірська порода відмінно піддається обробці, адже в ній відсутній кварц.

Лабрадорит також відноситься до вулканічних порід. Власне кажучи, це камінь, здатний змінювати свій відтінок і світло в залежності від кута попадання на нього світла.

Натуральну скелю з природною текстурою як облицювальний матеріал застосовують не тільки для облицювання фасадів, але ще й для прикраси внутрішніх приміщень. Найбільш часто до використання таких дизайнерських рішень вдаються власники сучасних кафе, барів, клубів і т.д. Таке облицювання виглядає дуже стильно, при цьому, створюючи неповторну атмосферу. Наприклад, інтер’єр, прикрашений плитами з лабрадориту, перетворюється в якийсь замок чи первісну печеру.

Якщо говорити про облицювання фасадів натуральним каменем, то для проведення такого процесу використовується матеріал, у якого одна або кілька колотих сторін. Також, такі камені використовують для створення надгробних пам’ятників.

Всі без винятку об’єкти, оформлені за допомогою застосування натурального каменю, виглядають дуже і дуже достойно. Масивність і оригінальний зовнішній вигляд матеріалу, а також природність відколу надає будь-якому фасаду або інтер’єру приміщення якийсь відтінок незламності і стильності. У нашій компанії «Антік» вибір абсолютно будь-яких натуральних облицювальних матеріалів просто величезний, а тому кожен може підібрати саме те, що йому потрібно.