Облицювальні плити: каталог

Облицювальний камінь – гармонія в архітектурі

Розкішні інтер’єри сьогодні створюють за допомогою гранітних або мармурових плит, які можуть мати різні розміри, фактури і кольори. Натуральний облицювальний камінь органічно впишеться в модерн, хай-тек, конструктивізм, українське бароко або будь-який інший стиль.

Внутрішнє і зовнішнє облицювання будівель буває монохромним і поліхромним (кількох кольорів). Сьогодні в архітектурі прийнято використовувати облицювання фасадів гранітом або мармуром одного кольору. Зробити це складніше, тому що потрібно точно підбирати плитки за кольором і малюнком. Зате створюється відчуття монолітності поверхні.

Чим вигідне облицювання природним каменем?

Натуральні матеріали завжди виглядають більш виграшно, ніж штучні. Будь-яикй полімер програє живому будівельному матеріалу. До останнього відноситься і камінь, який безпечний для здоров’я людини.

Облицювання натуральним каменем розширює можливості створення комфортних умов життя:

  • Кожна мармурова і гранітна плита має неповторний малюнок, двох абсолютно однакових не буває, тому розглядати їх можна нескінченно;
  • Різні відтінки і фактура дають можливість створити найнеймовірніші композиції;
  • Плитки настільки надійні, що повторний ремонт можна буде не робити півстоліття;
  • Зовнішнє облицювання будинків захищає фасад і цоколь будівлі від руйнування (гранітна плитка – морозостійка).

«Антік» на власному каменеобробному заводі в Житомирській області виробляє природний облицювальний камінь. Фактура поверхні мармурової або гранітної плитки може бути будь-якою: шліфованою, полірованою, матовою, пиляною, термообробленою, обробленою точковим способом.

Вам подобається гладкий блискучий камінь? А може бути, шорсткий, з рельєфною поверхнею? Він відмінно зарекомендував себе при влаштуванні підлог і прикрасі фасадів будівель. Фото облицювального каменю дозволять вам вибрати відповідний оздоблювальний матеріал для будь-яких ремонтних робіт.

Ціна на облицювальний камінь і інші будматеріали

Як мінімум 50 років експлуатації навіть під відкритим небом – подібним не може похвалитися жоден інший будматеріал. У наших широтах бетон руйнується буквально за 5-7 років. Хоча бетонні промислові підлоги коштують не набагато дешевше гранітних, вони прослужать максимум 10 років – в кращому випадку. При цьому вони сильно порошать, що не кращим чином впливає на людину.

Штучна облицювальна керамічна плитка не витримує частих циклів заморожування/розморожування і згодом лущиться, тріскається, відстає від стіни і відпадає. Коштує вона, звичайно, дешевше граніту або мармуру, але скільки разів за 50 років її доведеться міняти?

Облицювальний камінь в Києві за цінами виробника реалізує «Антік». У компанії можна придбати мармур і граніт за оптовими цінами, без посередницьких накруток.