Пам'ятники тваринам: каталог

Купити пам’ятники тваринам від компанії «Антік»

Для деяких людей домашній вихованець є таким же повноцінним членом сім’ї, як і інші близькі люди. І зі смертю тварини, особливо, якщо він прожив довго, постійно радував домочадців, і був улюбленцем кожного, настає момент непоправної втрати. В Україні в останні роки все частіше люди стали ховати вихованців з усіма почестями, з установкою повноцінного надгробного пам’ятника. Так в серцях назавжди залишається пам’ять про кохану домашню тваринку.

У компанії «Антік» ви можете купити готовий пам’ятник тварині на вигідних умовах. В каталозі великий вибір різних варіантів – як за типом каменю, формою і розміром, так і по комплекту поставки. Ми здійснюємо доставку в усі міста України і світу.

Про поховання тварин і традиції

Коли вмирає улюблений вихованець, всі члени сім’ї важко переносять втрату – особливо це стосується дітей. Батьки, щоб хоч якось пом’якшити біль втрати, влаштовують своєрідні похорони улюбленця. Хтось робить це у себе на ділянці заміського будинку або в лісі, інші ж вважають за краще звертатися в спеціальні крематорії для тварин або ховати тварин в спеціально створених для цього кладовищах.

Богослови негативно ставляться до поховань вихованців поруч з могилою господаря на християнському кладовищі. Аналогічно ставляться до подібного процесу і представники інших конфесій. Якщо вже покійний дуже любив тварину, то можна додати малюнок або фотокераміку на пам’ятник.

Що стосується безпосередньо пам’ятників тваринам, то зазвичай це невеликі композиції, які є, по суті, зменшеною копією ритуальної продукції для людей. Тут також можливе перенесення фото на оброблений камінь або установка таблички з фотографією.

Що входить в пам’ятник тварині?

Стандартний пам’ятний надгробок вихованцеві від каменеобробної компанії «Антік» складається з наступних елементів:

 • Пам’ятник
  Прямокутної або фігурної форми надгробок з обробленого каменю. Може мати гладку поверхню під перенесення фото або шорстку під установку фотокераміки, таблички.
 • Тумба
  Постамент, на який встановлюється пам’ятник. Виконує функції фундаменту, підтримуючого елемента.
 • Квітник
  Встановлена ​​по периметру могили тварини кам’яна конструкція з піднесенням над плитою, де можна посадити живі квіти, встановлювати штучні.
 • Надгробна плита
  Встановлюється під квітником і тумбою. Потрібна для того, щоб виключити нерівномірне просідання землі під надгробним каменем.

Переваги звернення в «Антік»

Ми пропонуємо клієнтам наступні вигідні умови покупки пам’ятника тварині:

 • Великий вибір готових рішень – використовуємо для надгробків граніт, мармур, габро і інший природний камінь. Можливе виготовлення під замовлення за ескізами замовника.
 • Доставка в будь-яку точку світу – можемо відправити готовий комплект по Україні та за межі країни.
 • Гарантія – на надгробки для домашніх вихованців гарантійні зобов’язання поширюються на термін до 30 років в залежності від використовуваного каменю.

Залишилися питання по готової продукції або цікавить індивідуальне виготовлення? Тоді телефонуйте або залишайте заявку онлайн!