Пам'ятники з серцем: каталог

Продаж пам’ятників в формі серця в Україні

Каменеобробна компанія «Антік» виготовляє та здійснює продаж пам’ятників у вигляді серця. Пропонуємо ознайомитися з актуальним каталогом готової ритуальної продукції – у нас в наявності є надгробки різного типу. Ми працюємо з природним каменем з українських родовищ – гранітом, мармуром, габро, лабрадоритом і ін. Можлива доставка в будь-яке місто України, а також за межами країни. Можемо виготовити пам’ятник у формі серця під замовлення з урахуванням побажань і начерків клієнтів.

Символізм серця в ритуальної продукції

Серце – символ любові і вірності. У ритуальної символіки це зворушливе визнання, виражене в останньому подарунку для дорогої і близької людини, який покинув цей світ. Тому надгробок у вигляді серця виглядає, як вираз безмежної любові, якої не страшні бар’єри між життям і смертю. Адже, якщо тіло людини звертається в прах, то душа все одно залишається безсмертною, і завжди присутня поруч з нами в найважчі моменти.

Пам’ятник з серцем встановлюють тим, кого ми любили за життя, і по кому сумуємо після смерті. Нерідко надгробки такого плану замовляють діти і внуки, батьки, брати і сестри. Для пам’ятника можна вибрати будь-який натуральний камінь і колір, але традиційно при такій формі надгробка віддають перевагу чорному, білому або рожевому мармуру, граніту.

Різновиди пам’ятників з серцем

Є багато різновидів пам’ятників у вигляді серця, але частіше за все зустрічаються наступні:

  • Надгробок в формі серця
    На поверхні наноситься відповідним методом зображення покійного, слова скорботи. Може бути симетричним або асиметричним. В останньому випадку можна нанести фото покійного по пояс, додати якісь тематичні зображення, що символізують смуток (відлітаючі вдалину птиці, хвилі моря) або рід діяльності, справа життя людини.
  • Подвійні пам’ятники
    Серце може бути цілим, де на половинках зображені чоловік і жінка, або у вигляді окремих частин. Якщо вибирають другий варіант, то цікаво буде виглядати скульптура, в якій між половинками отвір виконано в формі хреста – у нас є кілька таких готових рішень. Також зверніть увагу на два окремих пам’ятника з серцями.
  • Прямокутний пам’ятник з барельєфом
    Серце також може бути викарбовано з готового надгробного каменю – зазвичай у верхньому лівому або правому куті.

Тумба в надгробних каменях в формі серця може стати повноцінним продовженням пам’ятника – на ній нерідко гравірують слова скорботи або слова про любов (до батьків, дітям, чоловікові). Добре виглядає гравірування квітів на жіночому надгробку, роблячи загальну композицію більш зворушливою. Крім серця можливе виготовлення скульптури ангела, який обіймає його. Тільки для кращого контрасту слід сам пам’ятник і його елементи вибирати різного кольору.

Подвійний надгробок у формі єдиного серця вибирають для люблячих один одного людей незалежно від віку – і для літньої пари, яка прожила в шлюбі кілька десятків років, і для молодих людей, які не встигли сповна насолодитися життям, і передчасно покинули наш світ.

Майстри каменеобробного заводу «Антік» готові вислухати ваші побажання і виготовити комплект для установки на могилі. Ми можемо виготовити надгробки будь-якої складності з ретельним опрацюванням деталей. Звертайтеся!