Пам'ятники з хрестом: каталог

Купити гранітні хрести на могилу в Києві і Україні

Каменеобробний завод «Антік» пропонує купити гранітні хрести на могили та пам’ятники власного виготовлення. Ми є прямим виробником, тому реалізуємо пам’ятники за цінами без комісій посередників, безпосередньо зі складу заводу. Гарантуємо швидку доставку по Україні і високу якість виробів.

Гранітні хрести – традиції і надійність

Головна умова надійності, краси і довговічності надгробного пам’ятника – це правильно підібраний матеріал виготовлення. Хрести з граніту здатні стояти роками без зміни зовнішнього вигляду – це прямий наслідок високих експлуатаційних характеристик граніту. Цей натуральний камінь прекрасно переносить впливи навколишнього середовища на протязі десятиліть, зберігаючи первозданний колір і фактуру.

Серед натуральних матеріалів граніт вважається найміцнішим і, відповідно, найбільш захищеним від вандалів. Крім цього, граніт має строгий і елегантний вигляд, що робить його ідеальним матеріалом в такій тонкій сфері, як ритуальні послуги.

Якість каменю, що добувається в Україні одна з кращих в світі. Він має високу щільність і прекрасно обробляється. Виготовлення могильних хрестів передбачає різні види обробки: за допомогою полірування ми надаємо каменю практично дзеркальну поверхню, матова обробка дозволяє домогтися насиченого малюнка без блиску, колота поверхня імітує природну фактуру.

Якщо ви хочете купити хрест на могилу за доступною ціною, з швидкою доставкою та гарантією якості – ви опинилися в правильному місці. Ми професійно займаємося виробництвом меморіальних виробів, облицювань і архітектурних елементів з натурального каменю, і пропонуємо широкий каталог готових моделей.

Чому слід вибрати нас

  • Власний видобуток каменю. Ми маємо доступ до найбільших родовищ граніту в Україні: Капустинське родовище і Луговий кар’єр.
  • Ми працюємо з будь-якими марками граніту: білим, зеленим, червоним, литним, сірим, чорним. Основний матеріал, з якого виготовляються пам’ятники у вигляді хреста – це чорний граніт, але за бажанням клієнта ми готові поміняти його на будь-який інший.
  • Великий вибір стандартних моделей: чотири-, шести- і восьмикутний хрест будь-яких розмірів.
  • Виробництво пам’ятників за індивідуальним замовленням або за ескізами замовника. Телефонуйте в наш проектний відділ для уточнення деталей.
  • Ми не женемося за надприбутками. Для нас набагато важливіше лояльність клієнтів і репутація, тому ціни на могильні хрести – одні з найнижчих на ринку.

Крім цього, наша компанія надає комплексні ритуальні послуги – звертайтеся, якщо ви хочете встановити пам’ятник оперативно і якісно.

Виготовлення хрестів на могилу і пам’ятники

Наші майстри мають величезний досвід обробки граніту будь-яких марок. При необхідності вони готові виготовити надгробки з комбінованих матеріалів, виконати гравірування (нанести текст, малюнок). Також у нас ви можете замовити пам’ятники з хрестом, забезпечені литтям, куванням, різними підставками і кріпленнями для портретів або будь-яким іншим декором. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів. Чекаємо на ваш дзвінок.