Пам'ятники з книгою: каталог

Виготовлення та продаж пам’ятників у вигляді книги

Відкрита книга є одним з цікавих і багатозначних ритуальних символів, використовуваних для надгробних пам’ятників. Вона може виступати в якості елемента надгробку – наприклад, лежить книга перед пам’ятником, або сама грати роль надгробного пам’ятника. Така ритуальна скульптура висловлює вдячність покійному, показує повагу до його життєвих цінностей, пріоритетам, професії. Відкриті сторінки нагадують рідним про важливі моменти з життя передчасно померлої близької людини.

У каменеобробної компанії «Антік» ви можете купити надгробний пам’ятник у вигляді книги, виконаний з натурального каменю. Є готові варіанти під нанесення фото, написи, установку фотокераміки, рамки. Ми також пропонуємо виготовлення ексклюзивного надгробку під замовлення.

Про символізм відкритої книги

Пам’ятник у формі книги може символізувати наступне:

 • Мудрість
  Нерідко надгробки в такій формі вибирають для людей, які покинули цей світ в поважному віці. У цьому випадку на сторінках можуть бути висічені не тільки останні слова рідних і близьких, а й якісь думки, часті вираження покійного.
 • Життєві пріоритети
  Якщо життя близької вам людини так чи інакше було пов’язане з книгами (письменник, редактор, перекладач, бібліотекар, вчитель, викладач і інші професії), то замовивши такий пам’ятник, ви віддасте дань життєвим пріоритетам, інтересам.
 • Любов до читання
  Всі з нас читають – хтось любить це заняття, хтось не дуже. Якщо покійний не уявляв собі і дня без читання, то так ви зможете зробити коханій людині посмертний подарунок.

Книга символізує істину, знання, саме життя. Нерідко на сторінках гравірують (висікають) цитати з священного писання, що абсолютно змінює символічне значення. І тому пам’ятник у формі книги може виступати в якості символу вічного життя душі покійного.

Варіанти виконання пам’ятників з книгою

Можливе кілька варіантів виготовлення пам’ятного надгробку у вигляді книги:

 • Гравюра, барельєф на камені
  У цьому випадку зображення вирізається, викарбовується під портретом.
 • Елемент надгробної плити
  Об’ємна книга стає не частиною пам’ятника, а плити. На сторінках розміщується текст – останні слова, улюблені фрази покійного, цитати зі священної книги.
 • Пам’ятник у вигляді книги
  Можлива портретна або ландшафтна орієнтація, виготовлення одинарного або подвійного надгробку.

Стела з відкритими сторінками виглядає дуже символічно – немов знаходишся поруч з покійним, згадуєш моменти з його життя, ті короткі миті, проведені разом з ним. Можливо нанесення тексту з короткою інформацією про улюблену справу людини (наприклад, «Він любив подорожувати, і зараз пішов у своє останнє з багатьох»).

Майстри каменеобробної компанії «Антік» готові запропонувати різні варіанти реалізації. Ви також можете надати начерки, розповісти про те, як саме ви бачите надгробок на могилі рідної людини, а ми зможемо виготовити відповідний пам’ятник. Відправка готових ритуальних скульптурних виробів можлива по всій Україні. Для консультацій і уточнення питань, що цікавлять зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.