Купити пам’ятники з ангелом від «Антік»

Смерть рідних і близьких людей – непоправна втрата, і хочеться зробити все можливе, щоб увічнити їх пам’ять. Прикрасити могилу або склеп в цьому випадку можна за допомогою пам’ятника з ангелом. У християнській релігії ангели – невід’ємна частина Божественного, а, значить, і людського, адже в кожному з нас є частинка Бога. Тому надгробний пам’ятник або стела з об’ємним барельєфом або у вигляді скульптури ангела стане кращим останнім подарунком покійному.

Каменеобробний завод «Антік» пропонує ознайомитися з каталогом готової ритуальної продукції та купити пам’ятник з ангелом. Якщо жоден з варіантів не зможе привернути вашу увагу, то ми готові зробити за вашими ескізами або усним побажанням ексклюзивну скульптурну композицію. У нас працюють досвідчені дизайнери, які допоможуть втілити в життя побажання щодо прикраси могили рідної і близької вам людини, яка покинула цей світ.

Особливості та різновиди пам’ятників з ангелом

Пам’ятні скульптури можуть бути виконані по-різному:

 • Тематика
  Це може бути одинарний скорботний ангел з крилами або композиція з ангелів. Також об’ємні зображення можуть бути доповнені голубами та іншими християнськими символами.
 • Тип пам’ятника
  Можливо виготовлення барельєфа, об’ємних композицій або окремо розташованих ангельських фігур для безпосередньої установки в склепі або на могилі.
 • Архітектурний стиль
  Для кожної епохи властиві свої особливості в живописі та скульптурі. Традиційно для місць поховань вибирають класицизм, бароко, але можливі і інші стилі.

Ангельські мотиви в ритуальних обрядах мають давню традицію, яка не втратила актуальності і сьогодні. Завдяки застосуванню спеціального електро- і ручного інструменту при роботі з каменем вдається створити надгробний пам’ятник будь-якої складності з максимальним опрацюванням дрібних деталей.

Що врахувати при виборі пам’ятника з ангелом?

Ми можемо виготовити пам’ятну скульптуру будь-якої складності. При виборі готового виробу або під замовлення враховуйте наступні чинники:

 • Розміри
  Ми використовуємо натуральний камінь – масивні фігури можуть бути досить важкими, тому для них може знадобитися установка посиленого фундаменту-основи.
 • Порода каменю
  Майстри компанії «Антік» працюють з природним каменем – гранітом, мармуром, габро, лабрадоритом і ін. Відрізняється колір, текстура – ви можете ознайомитися з прикладами готової продукції з цих порід або уточнити у майстрів особливості кожного варіанту.
 • Тип пам’ятника
  Це може бути варіант із зображенням ангелів, з барельєфом, з об’ємними фігурами, вирізаними безпосередньо в надгробному пам’ятнику, скульптури, що окремо стоять та становлять єдину композицію.

Природний камінь після обробки стає довговічним, стійким до атмосферних впливів. Він не змінить колір, відтінок під дією ультрафіолету, вологи, опадів.

Ми працюємо безпосередньо з приватними особами та похоронними бюро. Діють ціни від виробника. Здійснюємо поставки ритуальної продукції по всій Україні.

Ви завжди можете задати питання нашим майстрам і замовити обраний пам’ятник у формі ангела, використовуючи форму на сайті або зателефонувавши нам по вказаному телефону. Звертайтеся!