Одинарні пам'ятники: каталог

Купити одинарні пам’ятники в Києві та Україні

Наша компанія «Антік» виготовляє одинарні пам’ятники, які розраховані на одне поховання. Вони можуть бути як вертикальні, так і горизонтальні. Ми пропонуємо придбати одинарні пам’ятники будь-якого дизайну, форми і матеріалу. Як правило, такі пам’ятники виготовляються на замовлення з мармуру, граніту, лабрадориту, габро. Завдяки нашим висококваліфікованим майстрам, ваше замовлення буде виконано за доступною ціною і в короткі терміни.

Які можуть бути одинарні пам’ятники?

Верх одинарного пам’ятника може бути у вигляді арки або стели. Все це залежить від регіону нашої країни, горизонтальні і вертикальні плити називають по-різному. Ми звикли називати аркою плиту, яка встановлена ​​вертикально, а стелою – горизонтальну плиту. За довгі роки нашої роботи в більшості замовляють вертикальні плити, тобто арки. Якщо ж ви не бажаєте громіздкий і занадто високий надгробок, то в такому випадку краще буде замовити стелу. Крім цього, вибираючи стелу для одинарного пам’ятника, з одного боку розташовується портрет, а з іншого декоративний елемент або зображення Божої матері, Ісуса. Нижня частина такого надгробка – це закрита частина або ж квітник.

Складність виготовлення, вартість

Що стосується складності роботи, існує наступне – надгробок або арка може бути прямою або ж фігурною. В іншому, як і всі пам’ятники. Вартість таких пам’ятників найбільш доступна для більшості споживачів так як, не дивлячись на те, що на них також виготовляється конструкція і використовуються якісні матеріали, але в меншій кількості, це і дозволяє значно заощадити. Ціна виготовлення одинарного пам’ятника залежить від складності роботи і кольору обраного каменю.