Мусульманські пам'ятники: каталог

Купити мусульманські пам’ятники в Україні

Компанія «Антік» здійснює виробництво та продаж ритуальної символіки. У нас ви можете замовити мусульманські пам’ятники потрібних розмірів з доставкою в будь-яке місто України і в інші країни світу. Ми в індивідуальному порядку узгодимо з вами терміни виготовлення, порядок оплати і доставки. Всі мусульманські пам’ятники в Антік виробляються з натурального каменю, який характеризується міцністю і довговічністю.

Мусульманські пам’ятки: особливості та ціни

Аскетичність мусульманських пам’ятників пояснюється особливим ставленням ісламу до самої смерті. Для мусульман вона є закономірним явищем і настає по волі Аллаха. Тому мусульманські надгробки виконуються часто в стандартних розмірах і без індивідуалізації. На мусульманському пам’ятнику не допускається зображення осіб, мирських символів.

Мусульманські надгробки можуть бути увінчані куполом мечеті або мінаретом. Вони зазвичай виконані з темного каменю. Як гравіювання використовуються слова Пророка або витримки на арабській мові з мусульманських сур. Також допускається гравірування букета, число квіток в якому, відображає кількість дітей, півмісяця для чоловіків.

В Україні мусульманські пам’ятники можуть виготовлятися з деякими відхиленнями від канонів, що продиктовано сучасними віяннями. Так, за бажанням родичів допускається зображення портрета чи інших ритуальних символів.

Оскільки закони шаріату диктують установку мусульманських пам’ятників без прикрас, які, на думку прихильників віри, вносять розбрат серед померлих і заважають їм насолоджуватися благополуччям в новому світі, то закономірно виникає питання, чому ціни на надгробки можуть бути різними.

Відзначимо, що вартість мусульманського пам’ятника залежить від:

 • Використовуваної породи каменю
  Мармур, наприклад, коштує дорожче граніту.
 • Кольору каменю
  При розробці в каменоломнях частіше зустрічається граніт і мармур в сірих кольорах. Чорні плити будуть коштувати дорожче.
 • Однорідності матеріалу
  Плита без вкраплень коштує дорожче, ніж камінь з домішками, незначними дефектами.
 • Розмірів надгробку
  Так як мусульманські пам’ятники виготовляються з цілої плити, то важливо підібрати необхідний камінь для подальшої обробки.
 • Якості і виду шліфування
  Чим більше камінь піддається обробці, тим дорожче буде пам’ятник.
 • Використовуваного гравіювання
  Хоч шаріат і відкидає необхідність індивідуалізації надгробків мусульман, але за бажанням клієнта ми можемо нанести напис.

Ціни на мусульманські пам’ятники вказані в нашому каталозі на сайті. При оформленні індивідуального замовлення вартість може змінитися.

Як замовити мусульманський пам’ятник в Україні?

Якщо ви хочете купити мусульманський пам’ятник, то зв’яжіться з нами по телефону або через заявку на сайті. Вкажіть:

 • Вид пам’ятника.
 • Розміри.
 • Потрібний вид і колір каменю.
 • Необхідність нанесення гравіювання.
 • Варіанти обробки.

Всі нюанси замовлення будуть узгоджені з нашим менеджером. Після цього ми розрахуємо вартість виготовлення. При необхідності ми допоможемо підібрати мусульманський пам’ятник, орієнтуючись на ваш бюджет.

Ми готові співпрацювати з фізичними та юридичними особами. Тому замовити мусульманський пам’ятник у нас можна для установки на могилі своєї близької і рідної людини або для проведення церемонії поховання померлих родичів ваших клієнтів. Для узгодження умов співпраці з меморіальними і ритуальними службами, похоронними компаніями, іншими суб’єктами сфери ритуальних послуг зв’яжіться з нами по телефону.