Єврейські пам'ятники: каталог

Продаж єврейських пам’ятників від виробника

У кожній релігії світу діють свої Божественні закони, які поширюються не тільки на життя людини, але і на обряд поховання спочилого. Тому існує стільки відмінностей між оформленням могил християн, мусульман, іудеїв. І хоча сучасні єврейські кладовища, пам’ятники на них більше схожі на християнські католицькі, деякі відмінні риси все ж є.

Якщо вас цікавить єврейський пам’ятник на могилу, то каменеобробна компанія «Антік» пропонує ознайомитися з каталогом і оформити замовлення. На сайті ви знайдете приклади наших робіт, виконані в повній відповідності з єврейськими звичаями поховання та подальшого оформлення могил близьких і коханих людей. Крім продажу готових стел, надгробків ви можете замовити виготовлення ексклюзивного пам’ятника за індивідуальним дизайном.

Особливості єврейських пам’ятників

Головна відмінність єврейського пам’ятника від християнського в тому, що у євреїв заборонено на надгробках розміщувати, вирізати або іншим чином вказувати фотографічне зображення покійного. Відповідно до релігійних вірувань тільки Бог є творцем, тому ніхто не має права більше створювати образ, чим і вважається фотографія, фотокераміка, гравірування на камені.

Якщо виділити інші особливості, притаманні саме єврейським пам’ятникам, то можна відзначити наступне:

  • Заборонено прикрашати надгробний камінь і плиту будь-якими людиноподібними фігурами. Це табу для євреїв, і його порушення може призвести до суворого осуду з боку рабина.
  • Про якостях покійного, його особливостях можуть розповісти символи, вирізані або вигравірувані на пам’ятнику. Це можуть бути різні тварини, сценки з тваринами, певна кількість риб і т.д. У кожного такого елемента на надгробному камені є своє приховане значення.
  • Зірка Давида (6-кінцева зірка) може зустрічатися практично на кожному другому єврейському надгробку, якщо не на кожному.
  • Форма пам’ятника зазвичай традиційна – прямокутна арочного типу, хоча цілком допускаються і фігурні надгробки, якщо вони не порушують релігійних заборон.
  • На кожному надгробку або стелі обов’язково вказується епітафія, що починається зі слів: «Тут лежить …». Далі вказуються ім’я покійного і його батька, дати народження, смерті, слова скорботи від рідних і близьких, цитати з Тори (Талмуда) і т.д.

Відповідно до традицій, не забороняється встановлювати один єврейський пам’ятник на ділянці, де поховано кілька членів сім’ї.

Пропозиція від компанії «Антік»

Майстри каменеобробного заводу «Антік» пропонують замовити пам’ятник на єврейську могилу на вигідних умовах:

  • Великий вибір готових надгробків різної форми і кольору – можна підібрати відповідний пам’ятник, який повністю відповідає всім іудейським канонам.
  • Виготовлення на замовлення – готові розглянути ваші ескізи, зробити пам’ятний надгробок в обумовлені терміни.
  • Якісний природний камінь – для виробництва використовуємо анортозит, мармур, габро, граніт, лабрадорит з українських родовищ.

Готові врахувати всі ваші побажання і допомогти з вибором. Є доставка в будь-яке місто України, в інші країни. Для зв’язку з майстрами «Антік» телефонуйте або залишайте заявку на сайті.