Ексклюзивні пам'ятники: каталог

Купити елітні пам’ятники в Києві та Україні

Каменеобробний завод «Антік» має великий досвід в області установки та виготовлення ексклюзивних пам’ятників. Наші фахівці в будь-який момент готові взятися за виготовлення:

  • Цоколі для могил;
  • Елітні пам’ятники, мармурові та гранітні надгробки;
  • Меморіальні статуї і бюсти;
  • Ексклюзивні пам’ятники з граніту.

Елітні подвійні пам’ятники, виготовлені з мармуру і граніту – це дійсно витвір мистецтва. Виготовляються такі вироби за індивідуальним замовленням, і відображають внутрішній світ, особистісні та професійні якості померлого. Такі пам’ятники здатні передати будь-які почуття, які ви бажаєте увічнити: гіркоту втрату, любов, повагу…

Варто відзначити, що ексклюзивний подвійний пам’ятник буде розроблений за спеціальним проектом і з урахуванням особливостей і матеріалів обраних вами. Тому такого пам’ятника не буде більше ні в кого, і він підкреслить, як любимо і доріг вам був померлий чоловік.

Дуже оригінально виглядають пам’ятники з колотого граніту і льодовикових валунів. Для обробки ж використовують фарфорові або бронзові прикраси. Текст може бути набраними з бронзових букв і цифр або ж вибитим на камені. Якщо ви захочете, також на вашому елітному пам’ятнику можуть бути ексклюзивні скульптурні елементи. Наші скульптори створять для вас шедевр, який буде століттями захоплювати ваших нащадків!

Людям, які можуть собі дозволити відрізнятися від інших і хочуть увічнити пам’ять про рідних в серцях нащадків на довгі роки, в нашій майстерні можна замовити елітні пам’ятники за індивідуальним дизайн-проектом. Дивовижні поєднання гравіювання, натурального каменю, різьблення, кольорового фото з написом, дозволяють створити абсолютно унікальні одинарні пам’ятники і надгробки.

Матеріали, які використовують для елітних пам’ятників

Для виробництва пам’ятників використовують мармур і граніт, тому що ці матеріали найбільш стійкі до впливу змін погоди. Красиво виглядають одинарні пам’ятники, виготовлені з чорного граніту, що не дивно, так як чорний антрацитовий колір – це традиційно горя і скорботи. Крім цього, такий пам’ятник буде виглядати вишукано і респектабельно, показуючи тим самим упокоєння тут шанованої людини.

Головним є вирішити, що саме ви хочете бачити на могилі дорогого для вас людини. Ціла команда фахівців працює над вашим проектом, і тому завжди виходять шедеври ритуального мистецтва, будь то величний мармуровий пам’ятник або гранітний надгробок.