Подвійні пам'ятники: каталог

Подвійні пам’ятники купити в Києві та Україні

«Антік» виготовляють подвійні пам’ятники. При виборі даного виду пам’ятника, крім естетичних характеристик, слід звернути увагу на розташування поховання, його особливості, кліматичні умови і склад грунту. З питаннями такого роду вам допоможуть розібратися фахівці нашої компанії. Замовляючи подвійні пам’ятники, потрібно пам’ятати про те, що всі додаткові декоративні елементи будуть збільшувати вартість, хоча найдорожчими послугами вважається праця художника-гравера і скульптора, так як це унікальна ручна робота і є індивідуальною.

Чому подвійні пам’ятники популярні?

На сьогоднішній день все більшого поширення набувають пам’ятники подвійні, ніж поодинокі, тому що вони розраховані відразу на двох покійних. Такі пам’ятники бувають наступних видів: у вигляді роздільних арок з роздільними або спільними квітниками і підставками, або у вигляді загальної горизонтальної стели з двома портретами, загальною підставкою і квітником. Також існує величезна кількість варіантів стели, вони бувають самої різної форми. Можуть з’єднуватися фігурними вставками, зображеннями ангелів, орнаментами, півмісяцем або розп’яттям, все це залежить від віри покійних.

Переваги подвійних пам’ятників з граніту

Найактуальнішими сьогодні вважаються подвійні пам’ятники, виготовлені з граніту. І не дарма, так як цей матеріал відрізняється своєю довговічністю, практичністю, різноманітністю забарвлень і благородством. До переваг такого матеріалу як граніт, також часто зараховують відсутність спеціального догляду за ним. Хоча тут варто згадати про дбайливе поводження з поверхнями з полірованого граніту, і в разі потускнения полірування варто її обробити воском, полиролем або захисним просоченням.