Пиляна бруківка: каталог

Купити пиляну бруківку від виробника

Кам’янообробний завод «Антік» пропонує ознайомитися з каталогом і купити на вигідних умовах пиляну (повнопиляну) бруківку з доставкою по всій Україні. Є в наявності на власних складах підприємства матеріали з базальту, граніту, габро та іншого природного каменю з українських родовищ – Богуславського, Омелянівського, Жаданівського та ін. Крім продажу готової пиляної бруківки можемо запропонувати виготовлення під замовлення за необхідними розмірами.

Пиляна бруківка – будівельний матеріал для мощення доріжок, тротуарів, доріг, який широко використовується при декоративному укладанні. Розрізняють два види пиляної бруківки – пиляно-колота і повнопиляна. У першому випадку обробка природного каменю здійснюється не по всіх гранях – зберігаються декоративні властивості, але укладати такий матеріал стає складніше, важче отримати рівну поверхню. Що стосується повнопиляної бруківки, то камінь має строго задані розміри, оскільки обробці піддаються як бічні, так і лицьові грані. У підсумку вдається отримати рівне дорожнє покриття з практично повністю однаковими тонкими швами.

До характерних особливостей повнопиляної бруківки можна віднести наступне:

  • Обробка каменю з усіх боків дозволяє отримати рівну геометрію. По-перше, не виникне проблем з укладанням, оскільки за технологією процес буде не набагато відрізнятися від мощення звичайною плиткою, що виливається у формах. По-друге, шви між камінням будуть тоншими і рівнішими – не виникне ризику поступового розхитування, випадання покладеного каменю і необхідності подальшого ремонту пошкодженої ділянки.
  • Додаткова обробка лицьової поверхні. Найчастіше повнопиляна бруківка на лицьовій поверхні проходить спеціальну термічну обробку. Це робить камінь кількамистим при скупченні води, снігу, утворення криги.
  • Тривалий термін служби. Природний камінь із заводською обробкою прослужить при інтенсивному використанні 50 років і довше. При цьому не потрібно ніякого спеціального догляду – при сильному забрудненні достатньо виконати мийку за допомогою струменя води.
  • Міцність. Звичайно, від сильного удару камінь може розколотися, але від ходьби, проїзду і стоянки автотранспорту ніяких руйнувань не виникне. Матеріал стійкий до атмосферних впливів – не тріскається при різких змінах температури.
  • Гарний зовнішній вигляд. Пиляна бруківка дозволяє істотно поліпшити візуальне сприйняття ділянки, на якій виконано мощення. Укладання природним каменем вважається універсальним – підходить як для класичних архітектурних, ландшафтних стилів, так і для сучасних.

Область застосування кам’яних виробів

Повнопілена бруківка широко використовується при мощенні садових доріжок, тротуарів, майданчиків перед офісами, магазинами, торговими центрами, тобто підходить для ділянок з підвищеною прохідністю. Нерідко можна зустріти укладання в парках, скверах, на міських площах, набережних.

Камінь витримує високе навантаження, тому допускається мощення під’їзних шляхів і паркувальних місць у котеджах. Цікаво виглядає мощення бруківкою скверів з кам’яними статуями, фонтанами, колонами та іншими малими архітектурними формами.

Чому варто звертатися в «Антік»?

Головними плюсами покупки пиляної бруківки в каменеобробному заводі «Антік» є:

  • Великий вибір обробленого природного каменю з відомих родовищ – можна підібрати варіант з будь-яким відтінком і характеристиками залежно від цілей, ділянки мощення, архітектурного стилю навколишніх об’єктів.
  • Ціни від виробника – ви не переплачуєте посередникам, оскільки оформляєте замовлення безпосередньо у виробника. Ми організуємо транспортування каменю в будь-який регіон України, а також за кордон.
  • Екологічність – видобуток здійснюється на родовищах, де проведені всі необхідні дослідження. Кожна партія проходить перевірку і отримує відповідні висновки про відсутність перевищення радіаційного фону, вмісту будь-яких небезпечних або шкідливих елементів.

Крім продажу надаємо послуги професійного укладання з пиляної бруківки. Для оптових покупців, архітекторів, ландшафтних дизайнерів, будівельних бригад передбачені програми лояльності та додаткові бонуси. Проконсультуватися з фахівцем і залишити заявку ви можете за вказаним на сайті телефоном. Звертайтеся!