Колота бруківка: каталог

Купити колоту бруківку з граніту від виробника

Гранітна бруківка – один з найміцніших і зносостійких матеріалів, призначених для спорудження дорожнього покриття. Ця сировина має досить солідний вік, оскільки використовувати її почали набагато раніше, ніж з’явився асфальт.

У світі регулярно розробляються будівельні технології, з’являються матеріали, і, незважаючи на це, натуральний камінь залишається таким же затребуваним, як і століття тому. Серед його істотних мінусів можна відзначити високу вартість. Однак, цей матеріал варто розглядати в якості довгострокового вкладення коштів. Колота бруківка з граніту здатна служити століттями. Вона не потребує постійного обслуговування, не потребує певних погодних умов, спеціального догляду. Саме з цієї причини можна з упевненістю сказати – бруківка є найкращим рішенням для облагородження доріг.

На профільному ринку сьогодні багато компаній пропонують купити колоту бруківку, при цьому спостерігається значний розкид цін. Щоб заощадити і гарантовано придбати високоякісну сертифіковану продукцію, варто звернути увагу на пропозицію від компанії «Антік», яка пропонує купити бруківку колоту за ціною від виробника!

Головні особливості колотої бруківки

Колота бруківка з’явилася багато століть тому. У давнину її отримували за допомогою дроблення кам’яних брил на дрібні частини. Звичайно ж, старовинний матеріал не піддавався додатковій обробці, тому шматки каменю мали різну форму. Сьогодні дорожнє покриття виготовляється за допомогою спеціального обладнання, яке дозволяє виробляти великий обсяг продукції в стислі терміни, а отриманий результат порадує відсутністю великого відхилення в розмірах. Колота бруківка дозволяє створити якісне і красиве дорожнє полотно, серед переваг якого:

 1. Рельєфне покриття, що забезпечує надійне зчеплення коліс транспортних засобів з каменем.
 2. Розумна вартість, яка робить колоту гранітну бруківку більш вигідною в придбанні, ніж купівлю інших видів.
 3. Камінь володіє високим рівнем міцності, призначений для багаторічного використання, не вимагає дотримання особливих умов експлуатації, легко замінюється новим у разі необхідності.

Якщо говорити про недоліки для пішоходів, варто відзначити досить широкі шви. Тому бруківку не рекомендовано укладати там, де спостерігається висока прохідність, скупчення дітей.

Різновиди колотої бруківки

Покупцям доступно три види бруківки:

 1. Колота
  Представлена каменем у кубічній або конічній формі, поверхня яких має межі.
 2. Колото-пилена
  Цей варіант характеризується обробленими бічними гранями або фронтальною і задньою частиною.
 3. Зістарена
  Для отримання подібної бруківки застосовуються технології колки, при цьому обробляють всі частини каменю, завдяки чому отримують імітацію природного шліфування.

Укладання та використання колотої бруківки

Колота бруківка широкого затребувана для вирішення різнопланових завдань, серед яких мощення:

 1. Пандусів та інших місць, де необхідно вберегти транспортний засіб від ожеледиці. Чудово виглядає покриття перед гаражами.
 2. Мостових. Такий варіант дорожнього щільного поширений в центральних частинах міст. Каменем облагороджують ринки, території музеїв та інших закладів.
 3. Статусні дороги, навколишні палаци, урядові будови тощо.
 4. Під’їзди до котеджів у місті або за його межами.
 5. Територій ресторанів, паркових зон.

Методики укладання каменю багато в чому залежать від обраного типу. Так, звичайні розміри граней бруківки становлять 10х10х5 см, інші ж рішення можна придбати під замовлення. При роботі зі зістареним укладанням вдається зробити досить вузькі шви. Камінь укладають різними способами, наприклад, в шаховому порядку, колом, рядами тощо.

Переваги купівлі продукції у нас

Компанія «Антік» займається видобутком і обробкою натурального каменю. Пропонуємо широкий асортимент виробів з граніту, включаючи колоту бруківку за ціною від виробника. Підприємство «Антік» пропонує такі переваги співпраці:

 1. Великий вибір продукції зі складу і під замовлення.
 2. Професійна консультація та допомога при оформленні замовлення.
 3. Оперативна доставка продукції по Україні та інших країнах.
 4. Розумна цінова політика – з нами ви не будете переплачувати.
 5. Послуги з укладання.
 6. Регулярні акції і знижки, що дозволяють економити.

До співпраці на вигідних умовах запрошуємо будівельні компанії, дизайнерів, архітекторів та інших фахівців, чия робота пов’язана з натуральним каменем.