Галтована бруківка: каталог

Виготовлення галтованої бруківки в Україні

Компанія «Антік» пропонує купити галтовану бруківку з доставкою по Україні. Завдяки власному виробництву можливе виготовлення під замовлення з обраного каменю з нестандартними розмірами. У продажу представлена бруківка з граніту, габро, базальту, лабрадориту з відомих українських родовищ. Можлива як роздрібна, так і оптова поставка. Можливі послуги з укладання матеріалу. Для архітекторів, будівельників, ландшафтних дизайнерів передбачені додаткові бонуси, знижки.

Особливості зістареної бруківки

Галтована бруківка – різновид спеціально обробленого природного каменю для декоративного мощення садових доріжок, тротуарів і доріг. За допомогою галтовки пиляній або колотій бруківці надається форма каменю з гранями і кутами, але без гострих країв. Зовні виглядає як зістарений камінь з округлими краями.

З характерних особливостей галтованої бруківки можна відзначити наступне:

 • Проста укладка
  Не потрібна висока точність при мощенні доріжок або використання складної технології. Мощення садових доріжок можна виконати і самостійно без залучення фахівців.
 • Тривалий термін служби
  Галтована бруківка може прослужити до 50 років при інтенсивному використанні, тому допускається укладання доріжок на території з великою ходимостью (наприклад, прибудинкових територій, доріжок перед офісами, магазинами).
 • Безпека
  Якщо використовується граніт, то камінь виходить з нековзною поверхнею. Немає ризику отримання травм через те, що мокрий камінь може стати слизьким.
 • Екологічність
  Для виробництва галтованої бруківки застосовується камінь з перевірених родовищ – радіаційний фон знаходиться в межах норми, є відповідні висновки.

Бруківка зберігає зовнішній вигляд і форму, не вицвітає під дією сонячних променів, відрізняється морозостійкістю.

Область застосування зістареної бруківки

Галтована бруківка може застосовуватися для мощення будь-яких доріжок і тротуарів, але найчастіше її вибирають для садових доріжок, прибудинкових територій, для прикраси алей, парків, скверів. Нерідко матеріал застосовують при будівництві площ, прикрашають фонтани. У приватному будівництві бруківка може використовуватися для мощення ділянок перед відкритими басейнами.

Допускається укладання як на рівних ділянках, так і на складних ландшафтах, кладка під ухилом. За галтованою бруківкою не потрібен спеціальний догляд – досить лише в разі сильних забруднень виконати мийку за допомогою струменя води з садового шланга.

Переваги замовлення в компанії «Антік»

До основних плюсів покупки галтованої бруківки в компанії «Антік» відносяться:

 • Великий вибір матеріалів з українських родовищ – можна підібрати готову бруківку необхідного відтінку, фактури.
 • Виготовлення під замовлення – при необхідності можливе виробництво матеріалу нестандартних розмірів.
 • Доставка по Україні та закордон – можлива поставка в будь-яке місто України та світу.
 • Професійні консультації – допомога у виборі, розрахунок необхідної кількості матеріалу.

На власних складах компанії завжди в наявності великі обсяги галтованої бруківки – можлива поставка великих оптових партій. На природний камінь є всі необхідні висновки і документи. Для оптовиків і постійних клієнтів діють додаткові переваги – пріоритет в обробці заявок, знижки на обсяг, бонуси. Надається весь комплекс супутніх послуг.

Задати питання або оформити замовлення ви можете, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вказаним телефоном. Звертайтеся!