Купити тротуарні бордюри від виробника в Україні

Для оформлення прилеглої території в парках, а також в приватному господарстві і не тільки широко використовуються тротуарні бордюри, які у великому асортименті за доступною ціною пропонуються в компанії «Антік». При виборі матеріалу необхідно враховувати певні правила, насамперед потрібно визначитися з термінологією.

На кам’яному ринку вам можуть запропонувати «поребрик» або «бордюр», в чому різниця? Отже, для визначення виробу обидві назви будуть правильними, різниця полягає в методі укладання. В принципі поняття є синонімами, але назва бордюр застосовується частіше.

Тротуарний бордюр відрізняється великою кількістю переваг, відзначимо, що він не тільки здатний надавати території велику акуратність, але і здатний виконувати певні практичні функції. Наприклад, наявність бордюру дозволяє забезпечити правильний напрямок потоку води, завдяки чому зберігається цілісність покриття.

Технології виробництва тротуарного бордюру

Виготовлення може виконуватися декількома способами, кожен варіант відрізняється своїми особливостями. Спочатку потрібно визначитися яких габаритів необхідні вироби, так як бортовий камінь буває стандартних і нестандартних розмірів. Крім цього борти виготовляють двох видів: прямі і криволінійні, а також з різних матеріалів, це може бути камінь базальт, мармур, граніт, габро, лабрадорит, травертин і інші. Після визначення з розміром, видом бордюру і породою каменю – потрібно вибрати спосіб обробки поверхні. Він може бути самий різний починаючи від звичайної пиляної фактури, закінчуючи поліруванням, бучардуванням, термічною обробкою і іншими варіантами.

Бордюри, виготовлені на підприємстві «Антік» відрізняються:

  • Низьким водопоглинанням, що забезпечується щільністю натурального каменю;
  • Гарною морозостійкістю, довговічністю використання;
  • Максимальною точністю геометричних розмірів і форм;
  • Підвищеною стійкістю до будь-яких негативних впливів навколишнього середовища.

У компанії «Антік» можна недорого купити тротуарні бордюри оптом чи вроздріб з доставкою по Україні і далеко за її межі. Ми гарантуємо своїм клієнтам індивідуальний підхід, професійні консультації. У магазині постійно діють знижки, акції, пропонуються інші пропозиції які дозволяють купити якісний товар з пристойною для себе фінансовою вигодою.

На що звернути увагу при виборі тротуарного бордюру

Використання бордюрів дозволяє виконати облаштування території максимально якісно, цей елемент