Садові бордюри: каталог

Купити садові бордюри з каменю в Україні

Бордюри з натурального каменю надають естетичність будь-якому саду. Ними можна захистити клумби або зробити перепони для стежок. Невеликий декоративний елемент допоможе до невпізнання змінити територію.

Наша компанія з обробки каменю пропонує великий вибір готових бордюрів для саду за вигідними цінами, а також виготовлення бордюрного каменю під замовлення будь-якої складності, розмірів і методу обробки. Вироби ми можемо доставити як містами України, так і за кордон.

Які матеріали для виготовлення використовуються?

Для виготовлення садових бордюрів компанія «Антік» використовує натуральний камінь.

  1. Часто застосовується базальт. Це міцний камінь, який стійкий до впливу високих і низьких температур, механічних пошкоджень. До того ж такі бордюри виглядають красиво.
  2. Багато хто воліє зробити в саду бордюри зі сланцю. Це гарний натуральний камінь, який довгі роки зберігає свій зовнішній вигляд. Він не руйнується навіть при тривалому впливі вологи.
  3. Для виготовлення використовується і вапняк. Камінь має пористу структуру і розмаїття кольорів, що дозволяє підібрати бордюри під будь-який дизайн садової ділянки. Недоліком гірської породи є швидке зношування.
  4. Для створення бордюру підходить граніт. Але в саду його використовують рідко, адже він негативно впливає на кислотність землі. Камінь відрізняється високою міцністю і стійкістю до зовнішніх факторів.
  5. Деякі замовляють бордюри з піщаника. Цей матеріал красивий, але недовговічний. Тому використовується рідко.

Для виготовлення можна також взяти мармур, лабрадорит, туф та інші натуральні камені. Компанія «Антік» створює садові бордюри під замовлення з урахуванням усіх побажань клієнтів. Кожен може отримати безкоштовну консультацію і допомогу у виборі декоративних елементів для саду.

Переваги і недоліки садових бордюрів

Бордюри з натурального каменю підійдуть до будь-якого стилю садової ділянки. Багато хто віддає перевагу спорудам з цього матеріалу, тому що вони будуть експлуатуватися тривалий час. Камінь – міцний матеріал. Він прослужить довше будь-якого дерева або металу.

Завдяки різноманітності порід кожен може вибрати відповідний до саду зовнішній вигляд бордюру. Така споруда стійка до механічних і температурних впливів. Натуральний камінь – екологічно чистий матеріал. Він безпечний для ґрунту, рослин і оточуючих людей.

У таких садових бордюрів є кілька недоліків. Для їх створення необхідно докласти достатньо зусиль. Краще запросити ландшафтного дизайнера, який підбере відповідний декор, а також створить проект. Допоможуть у цьому фахівці компанії «Антік».

Ще одним недоліком є незручність обробки бордюрів. Процес займає багато сил і часу. Крім цього, вироби з натурального каменю коштують дорого. Тому дозволити їх собі може не кожен.

Призначення та область застосування бордюрів

Кам’яні споруди виконують не тільки естетичні, а й практичні функції:

  • Візуально розділяють ділянку на зони;
  • Під час дощу бордюри перешкоджають розмиванню доріжок, а також ґрунту з клумби;
  • Обмежують зростання бур’янів у саду;
  • Не дають розтікатися воді під час поливу квітника.

Бордюри з натурального каменю встановлюються не тільки на садових і дачних ділянках. Часто з їх допомогою облагороджують міські парки, сквери. Вони доповнять будь-який дизайн.

Садові бордюри від виробника

Компанія «Антік» пропонує свої послуги з виготовлення та продажу садових бордюрів з натурального каменю. Купівля товару безпосередньо від виробника допоможе заощадити грошові кошти. Крім цього, співробітники надають комплекс суміжних послуг, консультацію і допомогу у виборі продукції.

Компанія реалізує товар як оптом, так і в роздріб. Фахівці пропонують тривалу співпрацю не тільки зі звичайними покупцями, а й з підприємствами, дизайнерами, будівельниками, архітекторами. Для постійних клієнтів присутні системи знижок, акцій і бонусів, що дозволяє купувати бордюри за вигідною ціною.

Садові бордюри – універсальні споруди, які підійдуть для будь-якої місцевості. Вони широко застосовуються в багатьох сферах. Цей елемент декору не тільки додасть ділянці оригінальність, а й доповнить її.

Компанія «Антік» допоможе здійснити всі свої бажання з облагородження території. Її співробітники піклуються про покупців і намагаються, щоб кожен з них залишився задоволений.