Дорожні бордюри: каталог

Купити дорожні бордюри від виробника

Дорожні бордюри користуються величезним попитом у сучасному будівництві. Без них не обходиться проведення дорожніх робіт, крім цього бордюри застосовують на дачі для оформлення доріжок, на зупинках, в парках. Відзначимо, що бордюри не тільки надають території акуратний вигляд, але і підвищують безпеку.

Особливою популярністю дорожній бордюр користується за рахунок відмінних естетичних властивостей, а також функціональності. Пропонована нашою компанією продукція максимально відповідає встановленим вимогам і стандартам ГОСТ. Відзначимо, що у нас можна купити бордюри оптом і в роздріб, ми після оформлення замовлення організуємо оперативну доставку не тільки в межах країни, а й за її межі.

Дорожній бордюр: переваги і область застосування

Отже, в першу чергу, як стає зрозуміло з самого визначення, бордюри найчастіше використовують при впорядкуванні автомобільних доріг. Основним завданням є визначення чіткої межі між проїжджою частиною і пішохідною зоною. Установка бордюрів виконується з обох сторін дороги з метою зміцнення мощених ділянок і підвищення безпеки пішохідних зон.

Крім цього застосовується і для благоустрою газонів, а також позначення зупинки транспорту. Сьогодні користується популярністю при облаштуванні автостоянок, заїздів. Цей будівельний матеріал має чітку геометричну форму і що важливо нековзну поверхню. Ці переваги дозволяють здійснювати укладання, утворюючи ідеально правильні лінії границь.

Досить часто зустрічається бордюрний камінь при облаштуванні острівців безпеки. Відзначимо, що в даному випадку цей функціональний елемент виконує не тільки захисні, але і декоративні функції.

Дорожні бордюри, які можна недорого купити в нашій компанії «Антік» відрізняються унікальними експлуатаційними характеристиками. Продукція зносостійка, довговічна, несприйнятлива до негативних впливів навколишнього середовища. Використання бордюрів дозволяють виконати облицювання ділянок тротуарної плитки і повністю виключити ймовірність її зміщення навіть через багато років інтенсивної експлуатації покриття.

Такі бордюри можуть встановлюватися в паркових зонах з метою декоративного оформлення, останнім часом вони користуються впевненою популярністю серед приватних забудовників, які використовують бордюри при оформленні присадибних територій.

Ключові переваги дорожнього бордюру

У виробництві використовується сировина, яка за своїми характеристиками цілком задовольняє сучасним вимогам ГОСТ. Особлива увага нашими співробітниками приділяється технологічній складовій, ми враховуємо всі до найменшої дрібниці, завдяки чому готова продукція вигідно відрізняється наступними перевагами:

 • Екологічна безпека
  Дорожні бордюри при нагріванні не виділяють небезпечних речовин, які можуть завдати шкоди тваринному та рослинному світу.
 • Простота догляду
  Поверхня бордюрів легко очищається від будь-яких забруднень, які можуть на неї потрапляти в рамках використання. Привабливість первісного вигляду зберігається протягом багатьох років.
 • Довговічність використання
  Застосовувані технології при виробництві дозволяють виготовляти бордюри з підвищеними показниками міцності.
 • Естетичність
  Використовувані при виробництві види каменю дозволяють виготовляти продукцію різних колірних рішень, що дозволяє підбирати варіанти з урахуванням особистих побажань і вимог.
 • Фінансова доступність
  Ми не співпрацюємо з посередниками, що дозволяє клієнтам пропонувати найбільш вигідні та зручні для них умови співпраці.

У каталозі компанії завжди у великому асортименті готові вироби, які можна купити оптом чи вроздріб з доставкою. Якщо буде потрібно у нас можна замовити виготовлення дорожніх бордюрів індивідуально. З питань співпраці можете в будь-який зручний для себе час зателефонувати за вказаним телефоном. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання, допоможуть визначитися з вибором, оформленням замовлення.

Відмінної якості дорожні бордюри за доступною ціною

На підприємстві нашої компанії при виробництві використовується тільки якісна та екологічно безпечна сировина, а саме натуральний камінь таких порід: граніт, мармур, травертин, базальт, габро, лабрадорит.

ВАЖЛИВО! Всі процеси виробництва дорожнього бордюра повністю автоматизовані, контроль здійснюється оператором. За рахунок цього вдається повністю виключити ймовірність випуску бракованої партії.

Ми маємо великий досвід виконання подібної роботи, звертаючись до нас, ви можете розраховувати на максимально вигідні умови співпраці. При організації доставки, продукція супроводжується необхідними документами: сертифікати якості, технічний паспорт.

Тому якщо плануєте купувати бордюри, звертайтеся до нас, ми гарантуємо індивідуальний підхід, професійні консультації. У нас постійно діють акції, передбачаються знижки, бонусні програми і інші цікаві пропозиції, що дозволяють здійснювати покупки з максимальною фінансовою вигодою.