Купити дорожні бордюри від виробника

Дорожні бордюри користуються величезним попитом у сучасному будівництві. Без них не обходиться проведення дорожніх робіт, крім цього бордюри застосовують на дачі для оформлення доріжок, на зупинках, в парках. Відзначимо, що бордюри не тільки надають території акуратний вигляд, але і підвищують безпеку.

Особливою популярністю дорожній бордюр користується за рахунок відмінних естетичних властивостей, а також функціональності. Пропонована нашою компанією продукція максимально відповідає встановленим вимогам і стандартам ГОСТ. Відзначимо, що у нас можна купити бордюри оптом і в роздріб, ми після оформлення замовлення організуємо оперативну доставку не тільки в межах країни, а й за її межі.

Дорожній бордюр: переваги і область застосування

Отже, в першу чергу, як стає зрозуміло з самого визначення, бордюри найчастіше використовують при впорядкуванні автомобільних доріг. Основним завданням є визначення чіткої межі між проїжджою частиною і пішохідною зоною. Установка бордюрів виконується з обох сторін дороги з метою зміцнення мощених ділянок і підвищення безпеки пішохідних зон.

Крім цього застосовується і для благоустрою газонів, а також позначення зупинки транспорту. Сьогодні користується популярністю при облаштуванні автостоянок, заїздів. Цей будівельний матеріал має чітку геометричну форму і що важливо нековзну поверхню. Ці переваги дозволяють здійснювати укладання, утворюючи ідеально правильні лінії границь.

Досить часто зустрічається бордюрний камінь при облаштуванні острівців безпеки. Відзначимо, що в даному випадку цей функціональний елемент виконує не тільки захисні, але і декоративні функції.

Дорожні бордюри, які можна недорого купити в нашій компанії «Антік» відрізняються