Ритуальні вази: каталог

Купити ритуальні вази з каменю від виробника

Предлагаем ознакомиться с актуальным каталогом на сайте и купить ритуальную вазу производства камнеобрабатывающего завода «Антик». В наличии большой выбор изделий из природного камня с украинских месторождений. Осуществляем доставку по всем городам Украины. Работаем как с частными лицами, так и с организациями.

Звичаї і традиції оформлення могил

Кожен раз при відвідуванні місця поховання близької нам людини ми купуємо живі або штучні квіти. Це данина поваги покійному – ми як би показуємо, що пам’ятаємо, любимо і сумуємо про людину, яка покинула цей світ. Хтось вважає за краще купувати поодинокі квіти, хтось – окремі букети, але незалежно від вибору виникає питання – куди саме встановити квіткову композицію?

Звичайно, можна використовувати саморобні підручні засоби або, якщо на могилі є квітник, то встановити квіти прямо в землю. Але в цьому випадку ваше підношення покійному дуже швидко втратить гарний вигляд. Тому варто заздалегідь задуматися про покупку ритуальної вази. Виготовляються вони з різних матеріалів, але найчастіше вибирають натуральний камінь.

Ритуальна ваза для могили дозволяє вирішити відразу кілька завдань:

 • Єдине місце для установки квітів – як живих, так і штучних
  Могила, на якій букети знаходяться в одній або декількох вазах, виглядає набагато доглянутішою, ніж та, на якій квіти просто лежать на надгробній плиті або вставлені в землю.
 • Тривале збереження живих квітів
  Вази з каменю довше зберігають воду, тому квіти простоять тривалий час.
 • Прикраса пам’ятника
  Зазвичай ритуальні вази виконані в чорному кольорі. Вони можуть контрастувати з білим або рожевим пам’ятником, надгробною плитою, або доповнювати їх, якщо інші ритуальні вироби теж темного тону.
 • Доповнення до квітника
  Квітник з живими квітами сам по собі допомагає відволіктися від сумних думок про втрату при відвідуванні могили близької людини, адже живі квіти, що ростуть в ньому – символ життя і любові. Ваза або вазон, встановлені як в квітнику, так і біля нього на бордюрі, перед стелою стануть хорошим доповненням загальної композиції.
 • Довговічний ритуальний виріб
  Звичайні вази на кладовищі не встановлюють. Як мінімум, вони від сильного пориву вітру можуть впасти і розбитися об надгробну плиту. Спеціальні ритуальні вироби, виконані з мармуру або граніту, досить важкі, тому шквалистий і штормовий вітер їм не страшний, до того ж вони можуть додатково зміцнюватися на пам’ятнику спеціальним клеєм.

Вазони та вази для могили на вигляд значно відрізняються від звичних ваз для квітів, які використовуються вдома. По-перше, вони найчастіше мають поліровану поверхню – майже до дзеркального блиску. По-друге, на них за допомогою лазерного гравірування наноситься малюнок релігійної тематики.

Вази на могилу від «Антік»

У нас ви можете замовити ритуальні вази різної форми і розміру. Є зовсім невеликі готові вироби – підійдуть для могил з компактними пам’ятниками. Є середні і великі вазони, які більше доречні в склепі або на великій могилі зі скульптурами, стелою фігурної форми. Якщо ви хочете встановити виріб оригінальної форми з якимось певным гравіруванням, то можете оформити виготовлення на замовлення. Наші дизайнери та майстри з обробки каменю допоможуть вам.