Вибір матеріалу для облицювання сходів

Вибір матеріалу для облицювання сходів фото

Дата публікації:

Сходи – найважливіша частина екстер’єру та інтер’єру. Ганок, який облицьований природним каменем, має естетичний ефект. Багато людей вважають за краще вироби виключно з дерева. Зрозуміло, якщо ви придбали виріб зі справжньої деревини, то це виглядає чудово, а якщо це просто дошки з берези, які покриті лаком, то виглядає не дуже красиво.

Є одне “але”: потрібен постійний догляд за деревом, адже тут не обмежитися одною колодою: погодні умови, сирість зроблять свою справу. Ви навіть моргнути оком не встигнете, як Ваша краса з берези перетвориться в гнилу тирсу і тріски. Зовсім інша справа, якщо говорити про каміння, яке крізь усі віки було і залишається міцним природним матеріалом.

Вхідна групаЯкщо сходи для дома не облицювати, то у них буде короткий термін експлуатації. Такі роботи повинен робити професіонал. Здорово, якщо сходи будуть зроблені з мармуру або інших кам’яних порід. Такі сходи однозначно прослужать довгий час, і Ви будете радіти його різноманітністю нев’янучої колірної гами. Адже тільки граніт має цілий спектр різних відтінків, починаючи від сірого до чорного і темно-червоного.

Якщо виникає питання щодо екології, то тут немає ніяких проблем. Якщо сходи зроблені з каменю, то вони будуть екологічно-чистими, тому що мармур і граніт – природні камені, які видобуваються в розроблених родовищах.

Звичайно, багато хто скаже, камінь виглядає красиво і вважається дуже міцним, але він дорожче інших природних матеріалів. Але це теж помилка, просто людський стереотип. Наприклад, якщо взяти деревину, то за нею потрібен догляд, а щоб за нею доглядати, то потрібно обробляти її хімічними речовинами, щоб вона прослужила Вам не один рік.

Для того щоб деревина не змінювала своєї форми в процесі експлуатації, необхідно піддавати її технічній сушці, а це, на жаль, не кожному по кишені. Але Ви повинні пам’ятати і знати, що тільки граніт і мармур прослужать Вам довговічністю. Тому якщо Ви добре все порахуєте, то відразу побачите вигоду.

В нашій кампанії працюють тільки професіонали, які мають справу виключно з каменем і у них у своїй професійній діяльності величезний досвід. На нашому сайті Ви побачите всі види каменів з різних родовищ. Пам’ятники з граніту, мармуру, сходи – у нас Ви завжди все зможете купити тільки за низькими цінами. У виборі каменю Вам допоможуть наші досвідчені фахівці, вони підберуть прийнятну для вас колірну гаму і багато іншого. Знайте, що ми завжди працюємо тільки для Вас!