Установка сходів в Україні від «Антік»

Сходи з натурального каменю – красиве і практичне рішення для облицювання драбин. Через інтенсивну експлуатацію дані елементи швидко зношуються, тому найкраще виконати їх з міцних, стійких до стирання матеріалів – граніту, мармуру та інших гірських порід. Установка сходів в Україні – одна з послуг, яку виконує компанія «Антік». Якщо вам потрібний монтаж цих сходових елементів швидко, якісно і за розумною ціною – звертайтеся до нас.

Ми надаємо будь-які послуги, пов’язані з кам’яними виробами. У нас можна замовити як установку і облицювання сходів каменем, так і повноцінне виготовлення вхідних груп під ключ.

Переваги кам’яних сходів

Кам’яні сходи в інтер’єрі говорять про прекрасний смак власника. Це практичні, зносостійкі вироби, які відмінно впишуться в будь-яке дизайнерське рішення. Можна назвати масу достоїнств кам’яної обробки.

 1. Високі експлуатаційні якості
  Гірські породи легко піддаються очищенню, за ними елементарно доглядати. Камінь не деформується через температурні зміни, стійкий до впливу вологи. На мармурі або граніті не приживаються цвіль, грибок та інші шкідливі мікроорганізми.
 2. Надійність і міцність матеріалу
  Камінь відомий хорошими зносостійкими якостями, стійкістю до механічних пошкоджень. Наприклад, саме гранітні сходи рекомендовані в місцях з високою прохідністю.
 3. Естетичність
  Граніт або мармур відрізняються вишуканістю, ефектним зовнішнім виглядом. Широка колірна гамма дозволяє швидко підібрати ідеальне рішення для будь-якого інтер’єру.

Крім того, натуральний камінь екологічно чистий. Він не завдає шкоди навколишньому середовищу, нешкідливий для організму людини.

Технологія монтажу сходових маршів

Установка кам’яних сходів всередині приміщення відбувається поетапно:

 1. Основа готується, ретельно очищається. Потім здійснюється вирівнювання будівельною сумішшю і покриття армованою сіткою. Це робиться для зміцнення основи, запобігання зсуву і відколів.
 2. Спеціальний клей для каменю наноситься на каркас.
 3. Кам’яні елементи укладаються на клей, причому монтаж починають строго з нижньої підсходинки.
 4. Після затвердіння клейового складу зачищаються шви і ліквідуються нерівності.

Торцеву частину сходів і область її примикання до стіни облицьовують тільки після монтажу всіх сходів.

Установка сходів для драбин, розташованих на вулиці, здійснюється ідентичним чином, різниця полягає у виборі клейових складів. Будуть потрібні морозостійкі речовини. В цілому, це досить трудомісткий процес, що вимагає певної майстерності, досвіду та навичок, тому для такої роботи найкраще вдатися до послуг професіоналів.

Послуги з установки кам’яних сходів

Компанія «Антік» пропонує якісні послуги з установки кам’яних сходів від кваліфікованих, досвідчених професіоналів. Ми виконуємо роботи будь-якої складності, будь-яких обсягів, здійснюємо установку цільних або накладних сходів.

Звернувшись до нас, ви отримаєте переваги:

 • Доступна цінова політика;
 • Робота з мармуром, гранітом, бетоном і іншим натуральним каменем;
 • Точне дотримання термінів;
 • Строгий контроль якості виконуваних робіт.

Ми виконаємо всі види робіт, пов’язаних з каменем. Щоб замовити послугу або отримати консультацію фахівців компанії, залиште заявку на зворотний дзвінок, напишіть нам на електронну пошту або в онлайн-чат. Ми зв’яжемося з вами в найкоротші терміни і відповімо на всі питання, що цікавлять. Звертайтеся до нас за якісними, професійними послугами.