Установка надгробних пам’ятників від «Антік»

Смерть людини не закінчується похоронами, щоб увічнити пам’ять про померлу людину приблизно через рік родичі замовляють установку надгробних пам’ятників. Робота ця складна, вимагає певних знань і кваліфікації, тому довірити її краще профільній компанії.

Підприємство «Антік» пропонує свої послуги. Ми виконуємо установку надгробних пам’ятників за відпрацьованими технологіями, гарантуємо якісне виконання, працюємо за невисокими цінами. Ви можете замовити монтаж на будь-якому цвинтарі Києва і в інших населених пунктах України. Надаємо додаткові похоронні послуги.

Умови для установки пам’ятника

Існує ряд умов, які треба дотримуватися при монтажі надгробків. В іншому випадку навіть виконана за стандартами робота не гарантує довгу службу.

По-перше, не варто виконувати монтаж раніше, ніж через рік після поховання. Пухкий грунт, яка неминуче утворюється після риття могили, провалиться після установки на неї важкого гранітної або мармурової споруди. Щоб уникнути усадки, ми рекомендуємо почекати як мінімум рік і тільки потім займатися питанням установки.

По-друге, монтаж надгробних пам’ятників краще виконувати в теплу пору року, оптимальні терміни в наших широтах – з 15 травня по 15 листопада. В іншому випадку доведеться копати яму (це неминуча умова монтажу) в мерзлій землі, що, як мінімум, важко і може привести до усадки грунту навесні.

По-третє, перед установкою ділянку має оглянути фахівець, щоб визначити тип ґрунту, наявність сторонніх, в тому числі прихованих перешкод і тільки після цього віддати вказівку бригаді на монтаж. Справа в тому, що якщо грунт на території надто м’який або ж в ньому присутні грунтові води, а також якщо вага гранітного пам’ятника занадто велика, то буде потрібне зміцнення фундаменту. Про це треба знати заздалегідь.

Як відбувається процес установки надгробку

Процес монтажу непростий і складається з декількох етапів. Спочатку готуємо матеріали і інструмент, для цього знадобляться штикова лопата, звичайний і гумовий молоток, пістолет для герметика, шпатель, шуруповерт, ножівка, інші пристосування.

З матеріалу використовуємо щебінь, цемент, пісок, дерев’яні бруски, дошки, швелер. Також стане в нагоді арматура, в’язальний дріт, шурупи, морозостійкий герметик.

Після підготовчої стадії наші майстри починають процес установки, список виконуваних робіт наступний:

  • Доставляємо пам’ятник на місце монтажу, використовуємо для цього власний транспорт.
  • Очищаємо територію: при необхідності демонтуємо старий пам’ятник і огорожу, вирубуємо дерева, викорчовємо чагарники.
  • Готуємо бетонну суміш, заливаємо її для виготовлення підстави, встановлюємо цоколь з обраного матеріалу – зазвичай це граніт або мармур.
  • Чекаємо 1-3 дні для повного застигання бетону, термін залежить від навколишньої температури, влітку час застигання скорочується.
  • Встановлюємо надгробок, для цього застосовуємо бетонний розчин, металеві штирі, останні монтуємо в нижню площину надгробку.

Далі формуємо квітник. Для цього необхідно облаштувати периметр з каменю чи бетону, потім грунт в центрі засипаємо крихтою – гранітною, мармуровою або з іншого природного матеріалу. Перед засипанням на грунт укладаємо спеціальне плівкове покриття, яке не дасть прорости бур’янам.

На останньому етапі, якщо того вимагає проект, проводимо укладання облицювальної плити, монтуємо столик, огорожу, лавку.

Ціни і переваги співробітництва з «Антік»

Ціни на типові види робіт представлені нижче, для більш докладного прорахунку і уточнення знижок – зв’яжіться з нами через онлайн-чат, по телефону або будь-яким іншим способом.

Тип роботиЦіна
Установка одинарного/стандартного пам’ятника (стела, тумба, квітник)1500 грн.
Установка подвійного пам’ятника (стела, тумба, квітник)2500 грн.
Установка меморіального комплексувід 4000 грн.
Укладання плитки або бруківки250 грн./м.кв
Установка бордюру, цоколя або огорожі150 грн./м.пог
Демонтаж пам’ятника при замовленні установкиБезкоштовно

Вартість робіт визначається декількома факторами, вона залежить від розмірів і складності пам’ятника, типу грунту, навколишньої температури. Остаточну ціну вам розрахує фахівець після виїзду на ділянку, попередню вартість озвучать по телефону.

Співпраця з нами це:

  • Доступні ціни;
  • Висока якість роботи;
  • Надання гарантій;
  • Робота «під ключ»;
  • Можливість замовлення додаткових послуг.

Звернувшись до нас, ви будете спілкуватися з ввічливими співробітниками, які швидко і зі знанням справи виконають свою роботу. Ви також зможете замовити у нас виготовлення пам’ятника, ремонт і його реставрацію, догляд за могилою і багато інших додаткових послуг. Телефонуйте, з нами ви легше перенесете своє горе.