Послуги моргу в Києві і Україні

Всім нам рано чи пізно доводиться проводжати близьких людей в останню путь. У такій ситуації кожен може повністю віддатися емоціям, забувши про формальності, яких не можна уникнути в такій ситуації. Це дійсно важко, проте крім втрати існують невід’ємні процедури, яких слід дотримуватися з точки зору закону.

Однією з таких є послуга покійного в морзі. Незважаючи на те, що це на перший погляд здається не таким вже й складним, однак з огляду на спонтанність і неусвідомленість в даному питанні, найкраще буде звернутися до фахівців. Скориставшись послугами компанії «Антік», ви не відчуєте жодних проблем з приводу моргу, зберігання тіла, а також його супроводу.

Що входить в послуги моргу від нашої компанії?

Якщо ви бажаєте, щоб тіло було максимально якісно підготовлено до похорону, звертайтеся до нас. Ми зробимо:

  • Транспортування тіла в морг;
  • Обробку тіла;
  • Обмивання;
  • Підготовку одягу для похорону з подальшим одяганням;
  • Бальзамування;
  • При необхідності нанесення макіяжу;
  • Якщо потрібно, відновлення лицьових дефектів.

Підготовка тіла померлого проводиться саме в морзі, про що знають далеко не всі. Часто трапляється, що деякі видимі ділянки отримують різного роду косметичні дефекти, і часто досить серйозні. Незалежно від стану тіла, співробітники нашої компанії приберуть всі наявні дефекти на обличчі, а також підготують померлого до похоронної церемонії.

Перевезення в морг

Коли людина вмирає, всі ми, як правило, губимося, оскільки не маємо відповідного досвіду в цих питаннях. За сльозами і душевними стражданнями насправді повинна йти раціональність. Вона полягає в тому, що тіло повинно бути доставлено в морг, що самостійно зробити вельми проблематично.

Саме для цього звертайтеся в компанію «Антік», співробітники якої допоможуть вам в будь-який час дня чи ночі. Після першого сигналу ми прибудемо в будь-яку точку не тільки Києва, а й зазначеного місця на території України. Тіло покійного буде перевезено не тільки в морг, але і траурний зал, на кладовище, а також будь-яке інше місце.

Відомо, що тіло протягом певного періоду має перебувати в морзі, і перебувати при певній температурі. Ми забезпечимо все необхідне, щоб ви ні про що не переживали. Просто зв’яжіться з нами, і ми все влаштуємо, незалежно від конкретної ситуації.

Чи обов’язково замовляти бальзамування?

Щоб зберегти тіло покійного, без бальзамування не обійтися. З точки зору практики все це робиться цілком легко. Головне – звернутися до професіоналів. Співробітники нашої компанії повністю проконтролюють всі роботи медичних працівників, стосовно бальзамування.

Для того щоб повністю виключити запах гниття, найкраще використовувати спеціальну формалінову дезодорацію. Завдяки цьому методу, тіло буде зберігатися в первісному стані протягом максимально тривалої кількості часу.

Відновлення дефектів обличчя

Тіло покійного обов’язково повинно мати кращий вигляд. Для цього використовується спеціальна косметика або грим. Ці засоби нададуть гідний вигляд тілу, і в першу чергу обличчю. Застосування даних засобів співробітниками нашої компанії дозволить провести похорон у відкритій труні, незалежно від конкретної ситуації.

Підготовка покійного до поховання

Кожен, кому доводилося, наприклад, голити покійного знає, наскільки це важко, причому і морально і фізично. Всі ми хочемо, щоб тіло, хоч і вже мертве, мало максимально презентабельний вигляд. Для цього звертайтеся в компанію «Антік». Наші досвідчені співробітники повністю візьмуть все в свої руки. Вони поголять лице небіжчикові, зроблять йому зачіску і при необхідності завдадуть макіяж. Крім цього, вони також переодягнуть тіло в той одяг, який ви надасте.

Смерть близького відбувається практично завжди спонтанно. Навіть якщо це не так, ніколи не можна бути до неї готовим. У такі моменти емоції беруть контроль, і ми не знаємо, як зорієнтуватися, і що робити з самим тілом перед похоронами, з якими також чимало клопоту.

Відомо, що всі знати неможливо, особливо в такій складній і напруженій ситуації. Щоб не переживати ще і з приводу моргу, найкраще знати, до кого звернутися за допомогою. Компанія «Антік» відноситься до кожного випадку індивідуально. Ми точно знаємо, що і як потрібно зробити для досягнення дійсно ідеального результату.

Якщо вже так вийшло, що вам знадобилися послуги моргу в повному обсязі, звертайтеся в ритуальне агентство «Антік». Наші послуги обійдуться вам значно дешевше в порівнянні з іншими компаніями. В найкоротший час вам будуть надані першокласні послуги в повному обсязі без будь-яких турбот і питань з вашого боку.