Купити урни для праху в Україні

Кремація – це досить часте явище в даний час. Іноді кремація є навіть вимушеною через незручність перевезення померлого в інше місто або навіть країну, або через неприродний вигляд померлого при наявності серйозних переломів, травм, розривів або відривів частин тіла. У будь-якому випадку, якщо родичі все-таки вирішили кремувати покійного, то без спеціальної урни для праху однозначно не обійтися. Іноді родичі покійника поділяють прах на кілька частин для його поховання в різних місцях. В такому випадку використовують не одну, а відразу кілька похоронних урн.

Що таке урна для праху?

Урна для праху або погребальна урна – це спеціальна посудина або ємність для зберігання залишків померлого після його кремації. Така ємність за зовнішнім виглядом нагадує давню амфору або вазу для квітів, але тільки з кришкою. В Україні зазвичай урну звикли ховати в землю або в спеціальний колумбарій. Іноді ємність з прахом зберігають вдома в пам’ять про померлого.

Практика кремації і зберігання праху в ємностях з’явилася ще в Стародавньому Римі. У 1873 була побудована перша в світі піч для кремації. Зараз особливо популярна кремація і зберігання праху покійного в урні в таких країнах, як Японія, Індонезія та Індія.

Які бувають похоронні урни?

Наша компанія «Антік» займається виробництвом і продажем похоронних урн вже багато років. Ми вміємо відтворити урни будь-якого розміру, будь-якого дизайну і в будь-якій кількості. Виділити окремі види похоронних урн неможливо, тому що кожна урна завжди виходить ексклюзивною.

Погребальні урни можна класифікувати за матеріалом, з якого вони зроблені. Виділяють такі варіанти, як:

  • Дерев’яні;
  • Керамічні;
  • Металеві (мідні, бронзові, цинкові, сталеві);
  • Мармурові;
  • З каменю габро;
  • З каменю змійовик.

Колір урни може бути таким, як бажає замовник. Співробітники нашої компанії також можуть додатково задекорувати урну якимось візерунком, малюнком, написом, в’яззю, різьбленням або інкрустувати камінням за бажанням клієнта.

Вартість похоронної урни в Україні?

Вартість кожної похоронної урни індивідуальна. Оцінюючи вартість такої роботи, враховують наступне:

  1. Вид матеріалу;
  2. Розміри ємності;
  3. Дизайн урни;
  4. Наявність додаткових прикрас.

Своїм клієнтам ми пропонуємо замовити онлайн-розрахунок через наш сайт. Щоб дізнатися імовірну ціну, клієнту потрібно залишити заявку на розрахунок, в якому він повинен детально описати всі свої побажання щодо матеріалу і дизайну похоронної урни.

Чому варто замовити похоронну урну від «Антік»?

У нашій компанії «Антік» працюють справжні професіонали. Ми вже більше 25 років тішимо замовників своїми неповторними роботами. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально і ретельно, поєднуючи в роботі красу і якість. Ми надаємо своїм клієнтам безкоштовну консультацію. Ми приймаємо дзвінки і заявки за номером телефону або через онлайн-чат. Також наш співробітник може зв’язатися з Вами самостійно, якщо Ви залишите заявку, в якій потрібно вказати своє ім’я та контактний номер.

Клієнт може зв’язатися з нами за допомогою соціальних мереж (Facebook, Instagram) або месенджерів Телеграм і Вайбер. Ми завжди раді допомогти своїм замовниками, і тому на всі 100% викладаємось в роботу. Хочете якісну ексклюзивну урну для праху, тоді телефонуйте або пишіть нам. Ми зробимо все на вищому рівні, надамо готовий результат в обумовлені заздалегідь терміни. Наша компанія працює з клієнтами по всій Україні і також відправляє замовлення по всій країні.