Укладання кам’яної плитки в Україні

Укладання кам’яної плитки стане відмінним рішенням для ландшафтного дизайну. За допомогою такого простого виробу, можна перетворити сумуючу ділянку землі в красиву паркову зону. Крім естетичних функцій, ходити по плитці набагато зручніше, ніж по асфальту або звичайній землі.

Фігурний і колірний варіант мощення кам’яної плити

Щоб тротуар з плитки був красивим її можна викладати декількома варіантами. Найчастіше застосовують варіант фігурної викладки. З цієї техніки плитку викладають різними геометричними візерунками: квадратом, ялинкою або хвилею. Фігурну викладку можна розбавити колірним переходом. За такої техніки кілька рядів плитки викладають в одному кольорі, а наступний ряд в іншому.

Є окремий варіант колірної викладки кам’яної плитки. З цієї техніки з плитки можна створювати строкаті колірні картини і навіть портрети і герби. Такий варіант підходить не для всіх ландшафтних ділянок. Ця техніка досить складна, тому вимагає спеціальної підготовки перед закладкою.

Технологія укладання кам’яної плитки

Незалежно від обраного варіанту укладання плитки, ділянку перед роботами потрібно підготувати. Для цього її вирівнюють, а земляний шар ущільнюють і просаджують на 10-15 сантиметрів. В отриману порожнину засипають пісок і щебінь. Ці матеріали легкосипкі. Вони заповнюють собою всі порожнини і нерівності. Це дозволить в подальшому викласти рівний шар кам’яних плит, без різких перепадів і волнистостей.

Засипаний шар щебеню і піску вирівнюють і ущільнюють. На ущільнений шар піску починають викладати плиту мощення. Її укладають один до одного на стику, щоб одна підтримувала іншу. Така технологія монтажу настільки сильно притискає вироби один до одного, що без спеціальних інструментів дістати її практично неможливо.

Укладати плити можна рядами: від одного кінця до іншого. Або за годинниковою стрілкою: від країв до середини ділянки. Мощення плити рядами доцільніше при фігурному варіанті закладки. Ця техніка швидше і дозволяє усувати помилки по ходу роботи.

Укладання плитки за годинниковою стрілкою часто застосовується на невеликих ділянках або при колірному варіанті закладки. Рух за годинниковою стрілкою дозволяє створити барвисті візерунки і різні картинки. Але помітити помилки при такому способі укладання набагато складніше. Усунути їх відразу може не вийде. Тому довірити таку роботу краще фахівцям з укладання тротуарної плитки, щоб уникнути помилок при роботі.

Укладання тротуарних і дорожніх плит від «Антік»

Наша компанія має досвід роботи з каменем більше 25 років. Надаємо послуги з виробництва, укладання, мощення і облицювання кам’яної плитки будь-яких обсягів робіт: від невеликих садових ділянок до величезних парків і площ. Виконуємо фігурне і колірне укладання тротуарної плитки будь-якої складності візерунка: від прямокутної закладки до створення складних картин.

На вибір пропонується великий асортимент мощення з різних матеріалів:

А також інших природних каменю.

Виконуємо роботи по виготовленню кам’яної плитки на замовлення і надаємо ціни від виробника. Можемо доставити товар в будь-який куточок світу: від міст України до країн Європи, Азії та США. При наявності продукції на складі можлива доставка по Україні від декількох годин. Гарантуємо бездоганну якість: роботи ведуться під чітким керівництвом досвідчених майстрів, які контролюють кожен етап викладки плитки. Відсутність помилок при виконанні робіт дозволяє нам здавати замовлення раніше. Оцініть якість послуг замовивши укладання кам’яної плитки в Україні.