Укладання бруківки в Україні

Укладання бруківки стане відмінним рішенням для покриття доріжок або створення красивих майданчиків. Наша компанія укладає бруківку з різних матеріалів. На вибір ми можемо запропонувати бруківку з граніту, бетону, клінкеру та інших матеріалів. Покриття з бруківки має масу переваг. Воно довго служить, красиво виглядає. Ходити по брущатій поверхні набагато приємніше, ніж по асфальту. Її можна неодноразово використовувати. Якщо ви захочете перекласти бруківку, то стару можна просто демонтувати і використовувати знову.

Найпоширенішим вважається брущате покриття з граніту. Граніт – універсальний будівельний матеріал. У нього маса переваг в порівнянні з іншими матеріалами для виготовлення бруківки. Граніт вважається одним з найміцніших матеріалів. Тому вироби на його основі можна використовувати кілька разів. За оцінками бруківка з граніту може служити більше 200 років без механічних пошкоджень. Цей матеріал вважається одним з найбезпечніших. На відміну від асфальту, граніт не містить токсичних і шкідливих сполук.

Переваги брущатого покриття

Бруківку використовують для облагороджування як приватних, так і громадських ділянок. У неї маса переваг, в порівнянні з іншими покриттями для ділянок. Бруківку можна виготовити з різних матеріалів і виконати в різних формах. Завдяки різноманітності форм з бруківки можна викладати різні геометричні візерунки. Завдяки можливості фарбування матеріалу в різні кольори, є технології викладки брусків в мозаїки і навіть картини.

Завдяки різним технологіям виробництва бруківки можна підібрати покриття для різних ділянок. З широкого асортименту виробів можна підібрати ідеальний варіант для облаштування:

 • Садів;
 • Парків;
 • Площ;
 • Зон відпочинку;
 • Приватних ділянок.

Підбір ведеться як за матеріалом і кольором виробу, так і за ціною. Для великих площ доречно підбирати недорогі вироби. Приватні ділянки, сади і зони відпочинку можна покривати каменем середньої вартості. А при специфічних типах робіт, наприклад, створення картини з брущатого покриття варто віддати перевагу дорогим виробам.

Технологія укладання бруківки

Перед укладанням, ділянку потрібно підготувати. Ділянку землі вирівнюють, а грунт ущільнюють. В результаті виходить порожнина висотою 15-20 см. На шар ущільненого грунту засипають щебінь і пісок. Ці матеріали заповнюють собою всі нерівності і порожнечі. Потім шар піску і щебеню вирівнюють і ущільнюють. Зверху шару піску може бути насипаний ще один шар з ущільнювача. Він потрібен для більш чіткої фіксації бруківки при укладанні.

Вироби викладають рядами стикуючи між собою. Кожен елемент укладання буде підтримувати сусідній елемент. Така конструкція дуже міцна. Без спеціальних інструментів дістати готові елементи покриття дуже складно.

Для формування візерунків камінь можна укладати декількома способами:

 1. Радіальний.
 2. Колодязем.
 3. Віяловим.
 4. Ялинкою.

Також є технологія мозаїчного укладання. Для цього використовується декілька типів брущатого покриття з різних матеріалів і кольорів. Таким способом можна створювати складні візерунки і навіть картини або герби.

Укладання всіх видів бруківки від «Антік»

Працюємо більше 25 років. Виконуємо роботи по виробництву, укладанню, мощенню і облицюванню бруківки будь-яких обсягів робіт: від невеликих садових ділянок до величезних парків і площ. Виконуємо фігурну і колірну укладку будь-якої складності візерунка: від прямокутної закладки до створення складних картин.

 • У нас працюють фахівці з великим досвідом роботи.
 • Ми виконували замовлення як державного масштабу, так і для приватних осіб.
 • Виконуємо роботи по виготовленню бруківки на замовлення.
 • Ціна від виробника.
 • Можемо доставити в будь-який куточок світу.
 • Доставка по Україні від декількох годин.
 • Гарантуємо якість: роботи ведуться під чітким керівництвом досвідчених фахівців, які контролюють кожен етап викладки.

Відсутність помилок дозволяє нам здавати замовлення швидше. Оцініть якість наших послуг замовивши укладання бруківки в Києві, Харкові, Львові, Одесі та по всій Україні.