Зелена плитка з каменю: каталог

Купити плитку з зеленого граніту і мармуру в Україні

Пропонуємо ознайомитися з актуальним каталогом каменеобробного заводу «Антік» і купити плитку зеленого кольору з граніту і мармуру. У продажу представлені готові вироби з Василівського, Дідковицького, Ланового та інших відомих українських родовищ. Для виготовлення продукції використовується тільки перевірений камінь, який не має небезпечних домішок.

Зелений мармур, граніт, анортозит – популярні гірські магматичні породи, які характеризуються високими декоративними властивостями. Відтінок в залежності від переважання тих чи інших елементів може бути від блідо-зеленого з жовтими, сірими, білими і чорними вкрапленнями до насиченого зеленого.

До особливостей зеленої плитки з граніту і мармуру можна віднести наступне:

 • Стійкість до зовнішніх впливів
  Камінь відрізняється стійкістю до стирання, тому плитка для підлоги тривалий час зберігає первинний колір, не дряпається. Облицювальна плитка стійка до вологості, опадів, ультрафіолету – не вицвітає, не тріскається в разі різких перепадів температур.
 • Універсальний колір
  Світлі зелені відтінки плитки вважаються універсальними, оскільки підходять і для класичних, і для сучасних архітектурних, інтер’єрних стилів.
 • Висока міцність
  Граніт і мармур відрізняються відносно високою міцністю – вироби стійкі до механічних впливів, тому при падінні різних предметів навряд чи плитка мощення буде розбита і вимагатиме заміни.

Різновиди і застосування матеріалу

Кам’яна плитка зеленого кольору розрізняється за способом обробки лицьової поверхні:

 • Полірована
  Лицьова сторона плитки піддається поліровці до повністю гладкої поверхні. Це облицювальний матеріал, який використовується для внутрішніх робіт при облицюванні стін, елементів міжповерхових сходів, підвіконь, а також при облицюванні фасадів. Нерідко застосовується для облицювальних робіт в комерційних об’єктах – ресторанах, готелях, станцій метро, для адміністративних будівель, об’єктів культури та ін.
 • Термооброблена
  Лицьову сторону виробів піддають термічній дії, що призводить до змін властивостей гірської породи – поверхня стає нековзною. Термооброблена плитка підходить для пристрою чистових підлог в будинках і квартирах, різних комерційних, адміністративних об’єктів, в тому числі з великою прохідністю.
 • Колота
  Лицьова сторона плитки не піддається обробці, тому зберігається природна фактура каменю після видобутку на каменоломні. Такий матеріал застосовується для фасадних робіт, облицювання огорож, колон, окремих частин фасадів, для зовнішніх елементів фонтанів тощо.

Чому варто замовляти плитку в «Антік»?

Для клієнтів компанії «Антік» передбачені наступні вигідні умови покупки:

 • Великий асортимент готової плитки мощення, облицювальної полірованої і колотої плитки різних розмірів, відтінків зеленого.
 • Можливість виробництва за індивідуальним замовленням з нестандартною формою і розмірами плитки.
 • Наявність всіх документів, що підтверджують якість, безпеку продукції з натурального каменю.
 • Доставка будь-якого обсягу продукції заводу по всій Україні і за кордон.
 • Ціни від виробника, постійні знижки та акції.

Для архітекторів, дизайнерів інтер’єрів, дизайн-студій, будівельних бригад, комерційних компаній та інших постійних, оптових клієнтів діють додаткові системи знижок і бонуси. Надаємо послуги з облицювання будівель і споруд, мощення доріжок і тротуарів. Дізнатися докладніше ви можете по вказаному телефону або через онлайн-чат!