Сіра плитка з каменю: каталог

Купити плитку з сірого граніту і мармуру від виробника

Сірий граніт і мармур – натуральний матеріал, що відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, неповторною фактурою. Крім цього, він податливий, тому для його обробки застосовуються різні методики. З каменю виробляють облицювальний матеріал, плитку мощення, яка підходить для оформлення житлових і комерційних закладів.

Купити плитку з сірого граніту і мармуру від виробника ви можете на нашому сайті. Запрошуємо до співпраці архітекторів, дизайнерів, будівельні компанії, і пропонуємо:

 1. Широкий асортимент продукції зі складу або під замовлення.
 2. Доставку мармурової і гранітної плитки по всій території України і за її межі.
 3. Консультації, що дозволяють ознайомитися з особливостями матеріалів. Забезпечимо кваліфіковану допомогу при виборі плит для мощення та облицювання.
 4. Розумну цінову політику, що дозволяє придбати натуральний продукт за вартістю від виробника.
 5. Вигідну співпрацю, в рамках якої клієнти отримують знижки, бонуси, можуть взяти участь в акціях. Це стосується як нових, так і постійних клієнтів.
 6. Суміжні послуги, наприклад, укладання плитки і багато іншого.

Граніт і мармур – камені, які здатні повністю змінити вид будівлі або інтер’єр. Він відмінно підходить для облицювання розкішних котеджів і невеликих ресторанів. Більш того, він здатний радувати око десятиліттями без необхідності в ремонтних роботах.

Роблячи замовлення на плитку із сірого граніту та іншого натурального каменю у нас, ви віддаєте перевагу висококласній продукції за помірною ціною. Підприємство володіє кар’єрами, в яких ведеться видобуток каменю. Його обробка виконується на базі сучасного обладнання та передових технологій, що дозволяють пропонувати клієнтам товари бездоганної якості для реалізації стандартних і складних проектів.

Особливості плит із сірого каменю

Сірий природний камінь видобувається в різних родовищах. Залежно від географії, камінь може відрізнятися відтінком у світлий і темний бік, мати вкраплення інших відтінків, володіти різною структурою. Ознайомитися з популярними видами сірого граніту ви можете на нашому сайті – достатньо перейти в каталог, прочитати описи і зробити вибір на користь найбільш підходящої під ваші вимоги плити облицювальної або для мощення. Якщо ви відчуваєте труднощі з вибором, зв’яжіться з фахівцями компаніями за допомогою форми зворотного зв’язку або телефонів, зазначених на сайті.

Кам’яна плитка сірого кольору є відмінним облицювальним матеріалом, який володіє наступними перевагами:

 1. Механічна міцність, що робить її практично вічність. Продукт не боїться навантаження, не покривається тріщинами і сколами.
 2. Не потребує спеціального догляду. Достатньо протирати плити спеціальним засобом або вологою губкою.
 3. Не вбирає вологу і забруднень. Відмінно підходить для організації кухонного простору, комерційних закладів.
 4. Володіє високими естетичними якостями. Облицювання поверхонь каменем привнесе в атмосферу особливий настрій.
 5. Плитка не втрачає зовнішніх якостей, фактуру та інші механічні характеристики від ультрафіолету, високих і низьких температуру, вологи та інших факторів.

Природний матеріал відмінно підходить для облицювання фасадів, може застосовуватися всередині приміщень. Це універсальний вибір, який буде радувати неперевершеним видом і довговічністю протягом багатьох років. Щоб замовити мармурову і гранітну плитку сірого кольору, скористайтеся можливостями нашого сайту – оформити покупку можна в режимі онлайн. Ми будемо раді співпраці з корпоративними і приватними особами на постійній основі. Продукція доступна зі складу або під замовлення.