Рожева плитка з каменю: каталог

Купити плитку з рожевого граніту і мармуру

Кам’яна плита – відмінне придбання, якщо потрібен якісний матеріал для мощення та облицювання. Вироби з граніту і мармуру привабливі зовні, не потребують заміни десятки років, при цьому зберігаючи свій первозданний аристократичний вид. Плити від компанії «Антік» – різноманітність асортименту і гарантія якості.

Плитка з рожевого граніту: переваги

Граніт затребуваний в будівництві і використовується для створення архітектурних шедеврів з давніх часів. Час не вплинув на його популярність. Багато в чому це пояснюється високими технічними характеристиками матеріалу і його універсальністю – така гранітна плитка підходить для багатьох дизайнерських напрямків завдяки своєму вишуканому виду.

До переваг плитки з рожевого граніту відносяться:

 • Міцність
  Матеріал має стійкість до динамічних навантажень, тому може використовуватися для укладання в місцях з інтенсивною прохідністю;
 • Стійкість
  Камінь стійкий до різних впливів ззовні – зміни температур, вологості і т.д .;
 • Довговічність
  Термін служби обчислюється багатьма десятиліттями;
 • Естетика і актуальність
  Виріб не тільки виглядає привабливо і солідно, але і відноситься до класичних видів мощення та оздоблення, які ніколи не виходять з моди;
 • Натуральність і ексклюзивність
  Природне походження гарантує екологічність і безпеку, а неповторність малюнка додає унікальності, створеної композиції.

Плитка з рожевого мармуру: особливості

Мармурова плита для мощення та облицювання в порівнянні з багатьма іншими матеріалами має низку незаперечних переваг. Крім практичності, високої міцності, відрізняється багатою гамою кольорів і фактур.

Камінь застосовується як для зовнішніх, так і внутрішніх робіт по оформленню. Облицювання плиткою з цього благородного матеріалу дозволяє досягати високої естетики оформлення. Дизайн виглядає солідним і аристократичним.

Сфера застосування виробів

Плити з рожевого граніту і мармуру застосовуються в багатьох видах оформлення. Вони надають стиль зовнішній обробці будівель, респектабельність внутрішньому дизайну приватних будинків і офісів, а також використовуються для мощення і облаштування територій біля будинку. У заміських особняках мармурова і гранітна плита часто йде не тільки на оформлення підлоги, але і використовується в якості варіанту декору стін.

Високі експлуатаційні характеристики і широкий вибір кольорів та візерунків плит дає можливість гармонійно поєднувати їх між собою.

Деякі моделі кам’яної плитки рекомендується використовувати тільки для зовнішнього застосування – ними мостяться доріжки в саду, оформляються тераси, облицьовується повністю або частково фасад будинку або іншої будівлі.

Виріб для внутрішнього оформлення, як правило, піддається більш тонким обробленням.

Переваги замовлення в компанії «Антік»

Широкий асортимент, чудова якість матеріалу і високий рівень сервісу – головні переваги для клієнтів компанії.

Ми пропонуємо:

 • Вигідну вартість – немає посередницьких націнок;
 • Виготовлення під замовлення – для індивідуальних рішень з мощення і облицювання;
 • Весь комплекс суміжних послуг;
 • Допомога в підборі продукції, професійні консультації;
 • Доставку по Україні та за кордон.

Співпрацюємо з роздрібними клієнтами та з будівельними, ритуальними та іншими комерційними компаніями. Пропонуємо гнучку систему знижок і бонусів, вигідні акції.