Червона плитка з каменю: каталог

Купити плитку з червоного граніту і мармуру від виробника

Плитка з червоного граніту і мармуру від виробника – можливість придбати преміальний облицювальний матеріал за розумною вартістю для вирішення тих чи інших завдань. Матеріал відмінно підходить для оздоблення внутрішньої частини будівель, різноманітних інтер’єрів. З його допомогою досягається ідеальний зовнішній вигляд приміщення або екстер’єру. Продукт незамінний для місць з великим скупченням людей, де поверхні піддаються механічному навантаженню і істиранію. Природний матеріал володіє значним набором сильних сторін, серед яких варто відзначити естетику, стійкість до зносу, довговічність, простоту укладання і багато іншого.

Основні види каменю для виготовлення плит

Тип мармурового і гранітного каменю залежить від його родовища. Найбільш актуальними мінералами для виготовлення плитки для мощення і облицювання сьогодні є:

 1. Imperial Red
  Колір та текстура викопного вважаються безсмертною класикою. Кам’яна плитка підходить для застосування в різних сферах. Їй облицьовують поверхні комерційних і побутових приміщень.
 2. Revolution Wave
  Володар привабливого малюнка, що нагадує смужки. Завдяки цьому створюється враження тривимірної поверхні. Відмінно підходить для оздоблення масштабних територій – зовнішній вигляд покриття звертає на себе увагу.
 3. Red Malibu
  Володар насиченого червоного кольору з вкрапленням сірих, чорних, світлих, практично бежевих відтінків. Камінь має легкий блиск, який робить його популярним при виробництві плитки, стільниць та інше.
 4. Ruby Red
  Рубіновий відтінок цього каменю підкорює з першого погляду. Плитка для облицювання виглядає благородно і естетично, відмінно підходить для облицювання вишуканих інтер’єрів. Також використовується для виробництва стільниць, сходів, ритуальних пам’ятників, надгробків та іншої атрибутики.

Переваги плитки з червоного каменю

Крім декоративних властивостей, плити з червоного мармуру і граніту мають масу інших переваг. Так, матеріал відноситься до одних з найміцніших і найнадійніших. Завдяки цьому він затребуваний у всьому світі. Навіть якщо виріб не має значної товщини, він буде служити десятиліттями без необхідності ремонту. Граніт не боїться фізичного тиску, не змінює привабливого зовнішнього вигляду після закінчення багатьох років, а мармур додасть будь-якій обробці атмосферу елітарності і благородства. Також камінь не псується від коливань температур, вологи, рясних опадів. Він відмінно підходить для вуличного оздоблення.

Плитка здатна витримувати тиск у шість сотень кілограмів на сантиметр квадратний. Тому плитка з природного каменю актуальна для укладання в місцях з високою прохідністю.

Мармур і граніт червоного кольору – дорогий камінь. Він виправдовує вартість неповторним зовнішнім виглядом, відмінними експлуатаційними якостями. Він чудово поєднується з іншими облицювальними матеріалами, каменем в інших кольорах. Так, червоний камінь відмінно виглядає з сірим, чорним та іншими кольорами.

Чому замовлення краще зробити у нас?

Якщо ви шукаєте надійного постачальника червоної гранітної і мармурової плитки, будемо раді бачити вас в компанії «Антік», яка є виробником високоякісної продукції, яка має високі естетичні та експлуатаційні властивості.

Клієнтам пропонуємо:

 1. Розумну цінову політику без посередників.
 2. Наявність товарів на складі, можливість зробити замовлення на будь-яку кількість продукції.
 3. Наша пропозиція буде цікава оптовим і роздрібним покупцям.
 4. Для вашої вигоди пропонуємо знижки та акції, приємні бонуси.
 5. Професійні консультації на безкоштовній основі, що дозволяють ознайомитися з особливостями продукції, нюансами замовлення та доставки.

Доставляємо кам’яні плити по всій території України, а також за кордон.