Коричнева плитка з каменю: каталог

Купити плитку з коричневого граніту і мармуру від виробника

Приступаючи до масштабного ремонту, фахівці обов’язково облицьовують поверхні в приміщенні, адже одними з головних є стіни і підлогові покриття. Вони задають стиль, надають настрій інтер’єру, створюють особливу атмосферу.

Сьогодні досить просто знайти якісний облицювальний матеріал, і найбільш популярним є продукт з натурального каменю. Купити плитку з коричневого граніту і мармуру від виробника ви можете на сайті нашої компанії. Тут представлений великий вибір плитки, яка може використовуватися для внутрішнього і зовнішнього облицювання квартири, будівель, комерційних і побутових приміщень.

Особливості плитки мощення та облицювання

Мармур і граніт належать до одних з найдорожчих мінералів, які універсальні в застосуванні. Так, з матеріалів створюють плитку для стін приміщень, фасадів будівель, підлогових поверхні, міського благоустрою. Такий вибір пояснюється безліччю переваг, серед яких:

 1. Стійкість до високих, низьких та перепадів температур.
 2. Незважаючи на високу вартість, вона швидко окупається, адже матеріал простий в укладанні, не вимагає дотримання особливих умов при експлуатації, не потребує спеціального догляду.
 3. Гранітна або мармурова плитка стійка до механічного тиску, тому відмінно підходить для місць з великою прохідністю.
 4. Первозданний зовнішній вигляд зберігається протягом усього експлуатаційного періоду.

Види плитки з коричневого каменю

Сьогодні у продажу представлено кілька варіантів плитки:

 1. Для підлоги
  Користується попитом гранітне рішення, яке здатне повністю перетворити зовнішній вигляд приміщення. Гранітній не поступається і мармурова плитка, яка, завдяки красивим світлим відтінкам здатна зробити приміщення більш просторим візуально.
 2. Для стін
  Облицювальний матеріал представлений в різних забарвленнях і розмірах. Вона перетворить приміщення, зробивши його естетично привабливим і солідним.
 3. Для ванної кімнати
  Стійкість каменю до перепадів температур і підвищеної вологості робить його оптимальним рішенням для якісного облицювання стін і підлоги. Це довговічне рішення.
 4. Для кухні
  Приміщення для приготування та прийому їжі має бути максимально зручним, а також не вимагати значних зусиль при прибиранні. Стильна мармурова або гранітна плитка коричневого кольору є найкращим вибором на користь надійності і багаторічної експлуатації.
 5. Для тротуару
  Цей варіант відрізняється підвищеною щільністю. Найчастіше коричневу гранітну плитку вибирають для благоустрою прибудинкових територій, дворів різних установ. Матеріал не псується від рясних опадів, від льоду та інших несприятливих погодних умов. Щоб надати плитці додаткову міцність, вона обробляється термічним способом.

Купити коричневу гранітну або мармурову плитку можна прямо зараз, оформивши замовлення на нашому сайті.

Переваги купівлі в компанії «Антік»

Є виробниками виробів з граніту і мармуру, які видобуваються на власних кар’єрах, розташованих в Україні та інших країнах. Запрошуємо до співпраці будівельні компанії, дизайнерів, архітекторів та інших фахівців. Здійснюємо оптові продажі за розумними цінами, а також пропонуємо:

 1. Оперативну доставку продукції по Україні та інших країнах.
 2. Консультаційну підтримку на безкоштовній основі.
 3. Можливість співпраці на довготривалій основі.
 4. Постійні знижки і акції, що дозволяють економити.
 5. Тільки якісну продукцію, яка супроводжується сертифікатами.

Щоб придбати плитку, зв’яжіться з нами за телефонами, зазначеними на сайті.