Зелені пам'ятники: каталог

Купити пам’ятники з зеленого граніту

«Антік» пропонує купити пам’ятники з зеленого граніту, віддавши перевагу не тільки оригінальному виконанню виробу, а й його дивній естетиці. Малахітові відтінки з красивим переплетенням природного візерунка завжди виглядають виграшно. Вони незмінно привертають до себе увагу, виділяючись серед темних монументів кладовища. Оформіть замовлення, зв’язавшись з нами через позначені на сайті контакти.

Ми є виробником і постачальником представлених в каталозі виробів, тому пропонуємо вигідні ціни на продукцію. Якщо серед типових проектів ви не знайшли зацікавого варіанту, ми створимо пам’ятники будь-якої форми і складності за індивідуальним ескізом. Працюючи з оптовими і роздрібними замовниками, “Антік” зарекомендувало себе як надійного і чесного партнера. Крім продажу виробів для меморіальних комплексів, ми здійснюємо їх поставку і подальший монтаж на території Києва та України.

Символіка пам’ятників з зеленого граніту

Смарагдовий колір відрізняє незвичайна привабливість. Він асоціюється з природою, вшануванням, повагою, гармонією і спокоєм. Незалежно від розмірів і притаманній йому формі, він вигідно виділяється серед аналогів. Вирішивши замовити пам’ятник з зеленого граніту, ви можете бути впевнені в тому, що він буде ефектно виглядати в будь-якій комплектації. Ми виробляємо пам’ятники в кількох цінових категоріях:

  • Економ;
  • Стандарт;
  • VIP (ексклюзивний варіант).

Незалежно від розміру виділеного на придбання бюджету, ми підберемо для вас оптимальний варіант для оформлення меморіального комплексу. Це можуть бути одинарні або подвійні пам’ятники, а також єдині плити для сімейних поховань. На додаток до пам’ятника ви можете замовити огорожі для могили, столики і лавки, хрести в єдиному стилістичному виконанні.

Чому покупка пам’ятників з зеленого граніту в «Антік» вигідна?

Зустріти виготовлення пам’ятників з зеленого граніту ви можете нечасто, адже цей матеріал є найбільш рідкісним в порівнянні з аналогами. Набагато більш поширеними вважаються вироби з чорного, сірого і червоного каменя. Найчастіше це є вагомою причиною для істотного збільшення вартості на товар. Ми не користуємося послугами посередників і сторонніх постачальників, здійснюючи повний цикл робіт по видобутку і виробництву меморіальних виробів. Завдяки такому підходу, ціна на пам’ятники з зеленого каменю в нашій компанії є доступною.

Знайомлячись з фотографіями виробів на нашому сайті, ви незмінно звернете увагу на зелений граніт. Цей матеріал унікальний. Його застосовують не тільки у виробництві пам’ятників і інших елементів для оформлення поховань. Нерідко зустрічається він в дизайні інтер’єрів аристократичних будинків, виготовленні статуй і монументів, сувенірів і аксесуарів. Прекрасно виглядає він у зовнішній обробці будинків, зведених в класичному або палацовому стилі.

Як замовити пам’ятники в нашій компанії?

У нашому каталозі представлені не тільки пам’ятники з зеленого граніту, а й вироблені нами аналоги темних і світлих тонів. Визначившись з найменуваннями і кількістю придбаних виробів, зв’яжіться з нашими менеджерами. Телефони та адреса електронної пошти позначені на сайті. По вашому запиту фахівці дадуть всю необхідну інформацію, проведуть розрахунок, позначать терміни поставки та інші деталі. Якщо замовлення оптове, ми готові надати істотні знижки, а також постачати матеріали партіями (по факту виробництва виробів).