Сірі пам'ятники: каталог

Купити пам’ятники з сірого граніту

Натуральний граніт – природний матеріал, за допомогою якого виготовляються меморіальні комплекси і стели. В останні роки багато людей вирішують купити пам’ятники з сірого граніту, хоча зовсім недавно він насилу становив конкуренцію класичному чорному каменю.

«Антік» веде продаж виробів з граніту за традиційними ескізами та розробленим на замовлення кресленнями. Ми є прямим виробником, здійснюємо постачання і установку комплексів по Києву і території України. У числі найменувань, які ми випускаємо:

  • Хрести;
  • Одинарні та подвійні пам’ятники;
  • Меморіальні комплекси;
  • Огорожі різної конфігурації;
  • Столики і лавки.

З їх допомогою можна гідно оформити могилу, на довгі роки зберігши пам’ять про близьку людину.

Ціни на пам’ятники з сірого граніту

Сірий граніт виглядає елегантно і благородно, при цьому матеріал має незаперечні переваги тривалої експлуатації, надійності і стійкості до агресивних умов навколишнього середовища. Оскільки ми є одним з найбільших заводів України в сфері видобутку і переробки використовуваних матеріалів, ціна на пам’ятники з сірого граніту при покупці в нашій компанії є мінімальною. Ми не співпрацюємо з перекупниками, тому утримуємо політику ціноутворення на демократичному рівні. Зробити замовлення у нас ви можете оптом і в роздріб, вигідні умови придбання діють для всіх категорій покупців.

Чим привабливий пам’ятник з сірого граніту?

Натуральний камінь завжди виглядає виграшно. Він володіє природною фактурою, яку не під силу створити людині. Однак професійний майстер може з легкістю надати безформній плиті привабливий вигляд, створити на її основі справжній витвір мистецтва.

Фахівці рекомендують виготовляти меморіальні аксесуари з натуральних матеріалів. Тому рішення замовити пам’ятник з сірого каменю цілком обгрунтовано. Він володіє нейтральною колірною гамою і наділений високою пластичністю, що дозволяє робити на його основі пам’ятники будь-якого рівня складності.

Сірий колір універсальний, підходить для оформлення могил людей різного віку і статі. З нього замовляють як одинарні, так і подвійні пам’ятники, вироби стандартного зразка і ексклюзивні варіанти. У ритуальної символіки всі відтінки сірого передають скорботу за покійним і прагнення вшанувати його світлу пам’ять. Якщо ви віддаєте перевагу інший палітрі, зверніть увагу на пам’ятники з білого граніту, які виглядають особливо урочисто і декоративно. Для цінителів традицій актуальним залишається чорний камінь.

«Антік» пропонує ознайомитися з каталогом виробів, де ви легко знайдете граніт інших відтінків – червоного або зеленого тону. На їх основі ми створимо пам’ятник різних модифікацій, орієнтуючись на побажання замовника і закладений на ці цілі бюджет.

Як зробити замовлення?

Істотною перевагою звернення до нас є не тільки низькі ціни, але і можливість транспортування, подальшого монтажу пам’ятників в будь-якій точці Києва і України. Ми пропонуємо тривалий термін гарантії на вироблені нами вироби, який становить 25 років з моменту покупки. Щоб дізнатися докладніше про виготовлення пам’ятників з сірого граніту або інших матеріалів, зателефонуйте або напишіть нам на електронну пошту. Ми оперативно зв’яжемося з вами, уточнимо деталі замовлення, розрахуємо кінцеву вартість послуг.