Рожеві пам'ятники: каталог

Купити пам’ятники з рожевого граніту і мармуру від виробника

Зберегти пам’ять про померлого близького можна, замовивши надгробну споруду в компанії «Антік». Ми виготовляємо пам’ятники, меморіали, ритуальну атрибутику, доставляємо її по всій Україні. У роботі наші майстри використовують натуральні камені, що відрізняються природною красою, довговічністю, невибагливістю у догляді. Одним з таких матеріалів є граніт. Він цілком заслужено є найбільш затребуваним каменем при виробництві меморіальних споруд і ритуальної атрибутики. Не меншою популярністю користується мармур, з якого можна створювати найвишуканіші композиції.

Надгробні композиції з рожевого натурального каменю виглядають досить незвично. Вони помітно виділяються серед інших пам’ятників оригінальним відтінком і текстурою. Замовляючи пам’ятник з рожевого граніту, ви можете бути впевнені: він простоїть багато десятків років, залишаючись таким же красивим і надійним. Граніт – матеріал, якому не страшний вплив вологи, СФ променів, а також коливання температури. Пам’ятник не змінить своєї форми з часом, не буде розшаровуватися і кришитися. Нанесене на поверхню гравіювання надовго збереже чіткість зображення.

Вироби з рожевого мармуру не такі міцні, як гранітні пам’ятники. З цієї причини їх зазвичай замовляють як оздоблювальні елементи. Текстура мармуру дуже красива, нетривіальна. Завдяки пластичності матеріалу, простоті в обробці, з нього легко виготовити елементи самої химерної форми. Мармур, через свою пористу структуру, з часом починає накопичувати вологу і пил. Тому для підтримки бездоганного зовнішнього вигляду мармурових виробів за ними потрібен ретельний догляд.

Різновиди рожевого граніту і мармуру

Найбільш часто для виготовлення пам’ятників, надгробних композицій використовуються такі види рожевого природного каменю:

 • Лезниківське
  Видобуток цього природного матеріалу ведеться в Україні. Такий рожевий граніт відрізняється рівним кольором без переходу тонів і дрібнозернистою структурою. Дуже красиво виглядають хвилясті смужки різної ширини на зрізі каменю. Вони надають йому особливу декоративну цінність. Цей граніт може мати хмарну або хвилясту текстуру, тому кожен виріб з нього виглядає дуже незвично. Зображення і написи, нанесені на таку відполіровану поверхню, виглядають контрастно і елегантно;
 • Крутнівське
  Цей граніт видобувають у маленькому селищі також на території України. Його колір варіюється від блідо-рожевого до яскраво-малинового. Матеріал дуже міцний завдяки дрібнозернистій структурі. Тому він використовується не тільки для створення надгробків і пам’ятників, а й більш масивних архітектурних елементів. Поверхню можна відшліфувати до дзеркального блиску або залишити злегка шорсткою;
 • Інші камені
  Рожеві граніти з українських родовищ (Ємел’янівське, Крупське, Юр’ївське) відрізняються багатою палітрою кольорів, міцністю. З них можна створювати будь-які пам’ятники, меморіальні комплекси, іншу ритуальну атрибутику.

Переваги співпраці з «Антік»

Компанія «Антік» відповідально підходить до виконання кожного замовлення. Ми гідно увічнюємо пам’ять про покійного, виготовляючи пам’ятники з кращих матеріалів. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

 • Можливість замовити надгробну споруду за індивідуальним ескізом;
 • Доставку і монтаж пам’ятника на будь-якому кладовищі України;
 • Ціни від виробника;
 • Професійні консультації з усіх супутніх питань.

Ми пропонуємо тільки найкраще – для безкоштовної консультації зв’яжіться з нами через чат на сайті!