Червоні пам'ятники: каталог

Купити пам’ятники з червоного граніту

Так прийнято, що надгробки і пам’ятники з червоного каменю уособлюють міць, владу і мужність, тому часто такі вироби застосовуються саме для вшанування пам’яті покійним чоловічої статі. У більшості випадків пам’ятники з червоного граніту в Києві встановлюють військовим, ветеранам, чорнобильцям і різним видатним особистостям.

Крім подібних ситуацій ритуальні вироби також застосовують на двох (жінку та чоловіка) і комбінують зі вставкою на арці з каменю чорного кольору. Такий варіант допомагає не тільки витончено і красиво оформити могилу, а й виділити місце для гравіювання, яке буде чітко видно на чорному тлі.

У нашій компанії можна купити пам’ятники з червоного граніту будь-якого українського родовища. Це може бути як яскравий і насичений колір, так і більш м’які відтінки, такі як: бордовий, жовтий, помаранчевий, рожевий. В наявності є великий вибір готових моделей стандартних розмірів, а також можна замовити виготовлення виробу за індивідуальним ескізом.

Ми обіцяємо, що ціна на пам’ятники з червоного граніту в компанії «Антік» буде прийнятна для всіх, так як ми є прямим виробником і володіємо досвідом роботи з 1999 року. Такі характеристики дозволяють нам виробляти ритуальну продукцію з мінімумом витрат, виконувати замовлення швидко і при цьому не економити на якості кінцевого продукту.

Звертайтеся до нас за будь-якими контактними даними представленим на сайті, фахівці підприємства нададуть повноцінну консультацію, розрахують точну вартість і нададуть широкий асортимент послуг. Продаж ведеться оптом і роздробом з доставкою і установкою по Києву і Україні, гарантія більше 25 років.